Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ballagás után még tanítási...

Ballagás után még tanítási nap végzős középiskolás osztálynak? Szervezés mesterfokon?

Figyelt kérdés

Na ehhez mit szól a tisztelt nép?

Középiskolai ballagás május 4 csütörtök.

Előző nap szerdán még tanítás ez oké. Majd csüt nincs tanítás mert ballagás ez oké. Majd jön a péntek mely tanítási nap. Mindenkinek. Még a végzősöknek is, akik előző nap elballagnak.

????

Szervezés mesterfokon?: Ballagás után még tanítási nap?

Khm…

Persze a dolog csak elvi jelentőségű úgyse megy arra a péntekre senki se be, hiába tanítási nap, naplók lezárva hiányzást nincs is hova beírni, de akár be is írhatják kit érdekel (+5 iglan óra ki nem szarja le)

De akkor is ezt hogy lehet ilyen dilettáns módon megszervezni?


2017. ápr. 15. 11:31
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Elég érdekes. Nálunk (meg ahogy látom) mindig úgy van szervezve, hogy érettségis hét előtti pénteken van ballagás. Ez többnyire április utolsó napjai voltak eddig.


Szerintem most az lenne a logikus, hogy május 5-én lenne a ballagás.

2017. ápr. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Látszik hogy az ottani iskolai vezetőség nincs képben a dolgokkal. Ha arra megy ki a játék hogy érettségi előtt még gyakoroljatok hülyeség mert tanulni már úgysem tudtok abba a pár napba 4 é tárgyából, és azzal csak rontanak a helyzeten mert azt a kicsit is összekavarjátok amit már tudtok.

Nekünk pár éve mondták a tanárok hogy érettségi előtt pár nappal már senki nem tanuljon mert többet úgy sem fog tudni, és azt a keveset is összekeverik az agyukban amit már megtanultak. Írásbeli után nekünk voltak óráink ami kifejezetten abból állt hogy a szóbelire felkészüljünk, nem volt kötelező bemenni, de aki úgy érezte bemehetett, nekünk meg is mondták hogy rajtunk áll onnantól kezdve hogy bemegyünk-e órára az adott tárgyból vagy sem.

2017. ápr. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Ha felteszem, hogy pontosak az adataid, akkor nem kell megijedned. A ballagásig már lezárultak az osztályozó értekezletek. Utána már nincs változtatás.

Nem vagyok benne biztos, de a magyar mint idegen nyelvből talán május 5én lesz az érettségi. Május 8tól pedig kezdődik a rendes érettségi magyarból.

2017. ápr. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:

". A ballagásig már lezárultak az osztályozó értekezletek. Utána már nincs változtatás. "


Ez viszont fals mert osztályozó értekezlet május 5 péntek du.


...

De azt nem értem mire írtad hogy nem kell félnem... írásomból úgy jön le hogy félek? Szarok az egészre kb úgyse megyek be csak kérdeztem hogy ennek mi értelme.

2017. ápr. 15. 12:11
 5/22 anonim ***** válasza:
Ha szarsz az egészre, akkor nem tök mindegy neked???
2017. ápr. 15. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Örülj neki, így egyel több szabadnapod van. Ha pénteken lenne a ballagás, akkor még csütörtökön menned kellene, így meg valószínű nem is várják hogy nagyon menne akárki is.
2017. ápr. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

csak szeretnék belelátni annak a gyökér igazgatónak a fejébe aki csütörtök délelőtt 9-re teszi a ballagást...

nem ám péntek du, nem. csüt délelőtt. amikor a szülők rokonok melóznak. hadd ne leygen jó senkinek, nemde?

2017. ápr. 15. 12:41
 8/22 anonim ***** válasza:

Ilyen csak egy alapítványi iskolában lehetséges.


Ha még nem érted el az igazolatlanokból a 30 órát akkor ne foglalkozz az igazolatlanokkal.

2017. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

"Ilyen csak egy alapítványi iskolában lehetséges. "


És hogy eltaláltad...


"Ha még nem érted el az igazolatlanokból a 30 órát akkor ne foglalkozz az igazolatlanokkal."


De naiv vagy... itt nincs jelentősége kinek hány órája van.. ha gond van belőle befizetnek kis pénztb alapítványi hozzájárulásként és minden meg van oldva.

Itt úgy műkdöik hogy a gyerek csupa egyes adott rágyból megbukna szülő befizet "önként" az alapítványnak és láss csodát másnap már nem áll bukásra...

Ezer igazolatlan óra és ki akarnak rúgni? Némi pénzmag az alapítványnak és el van felejtve...

2017. ápr. 15. 16:51
 10/22 anonim ***** válasza:
Ugye ez nem az Európa2000 suli?
2017. ápr. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!