Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Annyira de nagyon bejön a...

Annyira de nagyon bejön a tanárnőm! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Iszonyat bejön az egyik tanárnőm,nem tehetek róla,már vagy 3-4 éve biztos hogy tetszik.Ez az utolsó évem,és úgy érzem én is elég szimpi vagyok neki,csakhogy mi ezt a másik szemébe nem mutatjuk ki,sőt elég bunkók vagyunk egymással,alig tudunk normálisan egy rendes szót váltani,kisebb nagyobb szóváltással.Viszont észrevettem,hogy mindig szemezünk,amit általában ő kezdeményez,akár tök messziről vagy akár nagyon közelről,főleg ott ahol nem olyan feltünő.Az van,ha oda jön egy osztálytársammal beszélni,nem is nézünk a másikra egyáltalán,másik esetben meg szemez velem.Vagy ha beszélünk,észre vettem,hogy ne bírnánk ki,hogy legalább egyszer ne nézzünk a másik szájára.Én már megpróbáltam magam vissza fogni,vele ellentétben.Mondom a viszonyunk nem annyira jó,viszont mégis így vagyunk.Egyszer pl.jött wc-re,én mentem ki álltam a falnám vártam a többieket és mikor ránéztem ő nézett a szemembe tök erősen és aztán én nem tudtam mást,én is néztem az övébe és hosszú ideig.Ezek valójában majdnem minden naposak.Most mivan? Én nem akarom hogy miattam repüljön,de hát sokszor ő csinálja,és én nem tudok mit csinálni,mert eléggé nekem is bejön.Ja és a legmeglepőbb én is lány vagyok és ő az egyetlen nő,akivel így vagyok,egyébként a fiúkra bukom,ez ezért is meglepő.Bocsi ha kicsit hosszú lett,de aki végigolvasta,annak köszi előre is

#szemezés #tanővel
2017. ápr. 22. 18:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%
Semmit. Csodáld távolból.
2017. ápr. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
68%
Tanulj.
2017. ápr. 22. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
én levarrtam az angol tancit anno. Ameddig nem derül ki nincs gond.
2017. ápr. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő azért néz téged, hogy mi a f @ sz a te bajod vele ! Ha ilyen bunkón viselkedsz vele szembe mint ahogyan azt írod, gondolod tudja, hogy te bele zúgtál (?) Azt hiszi megakarod verni és a támadástól tart.
2017. ápr. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

1-es, és 2-es leírta a frankót... ne csinálj semmit, hanem tanulj a vizsgára. Vagy ha mindenképpen hajt a kiváncsiság, akkor várd meg míg végzel a sulival, így már nem a tanárod, és aztán lehet adni az érzésnek....

Ami sanszos, hogy nem ugyanaz, de igy már csak kevésbé fogják meghúrcolni a tanart.

2017. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Álmodozz csak kislány...
2017. ápr. 22. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
#3 álmodban talán, csíkos pizsamában
2017. ápr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Clay Morrow ***** válasza:
74%
Felejtsd el.
2017. ápr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiú v lány vagy? Mert hasonló szituban vagyok!
2017. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
32%
Unalmasak már az ilyen kérdések. Mind ugyanaz.
2017. ápr. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!