Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van egy új fiú a suliban aki...

Van egy új fiú a suliban aki nagyon bejön, pls nézzétek meg a leírást. Fontos dolog ez. Nem a suli menője fiú. Tippek?

Figyelt kérdés

Szóval tudom, hogy még csak 2 napja kezdődött a suli de már évnyitón is láttam őt és nagyon helyes. Most 8.-os és csak 285 napom van még megismerni meg ilyenek. Ma reggel lett volna esélyem beszélni vele arról hogy hogy tetszik neki a suli meg stb..mert egyedül volt a bicótárolónál de nem mertem:( meg messzebb volt tőle 1-2 haverja. Aztán ma suli után is láttam, sőt előttem ment én pedig épp mentem volna mellé amikor megjelent az egyik csaj osztálytársa és vele ment ki. De a fiú nem nagyon beszélgetett vele.

Amúgy elég csendes, illemtudó, nem olyan tipikus suli menője.

Más ötletetek van?

Az órarendjére próbálgatok rájönni hátha összefutnánk valamelyik teremben



2016. szept. 2. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tudom én milyen ez :D pont ilyen volt velem is,cdak egyelőre nem lett belőle semmi se.:) tudd meg a nevét,ha nem tudod,jelöld be facen kezdésnek,és írj rá,ha élőben ennyire nem mersz vele beszélni:D. De először próbálj meg csak barátként közelíteni hozzá,én itt basztam el,higy nem sikerült :D. Neked viszont sok sikert kívánok,és kitartás!;)
2016. szept. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ:D

Facebookom nekem sajna nincs, de megfogom kérdezni a nevét:D csak nemtudom hogy tőle személyesen vagy valamelyik osztálytársától:D

Amúgy nem egyből "szerelmet" vallanék neki hanem kérdezgetném hogy hogy került ide akar-e majd sétálgatni a városba meg stb:D

2016. szept. 2. 15:07
 3/9 anonim ***** válasza:
Értem én:D ha szeretnél erről beszélgetni,nyugodtan írj privátban:)
2016. szept. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd elszalasztani a lehetőséget. Ha tudod, hogy rendes, akkor biztosan nem fog kinevetni, vagy elküldeni. Különben is, én még életemben nem láttam olyan fiút, aki elküldene egy lányt, ha az udvarol neki (vagy inkább csak beszélget vele). :) Max nem mutat érdeklődést, de semmi ciki nincs abban, ha kicsit ismerkedni akarsz vele. Ki tudja, lehet hogy életed párját szalasztanád el.
2016. szept. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszolat!:) mindenképpen megpróbálok vele dumálni:D ha történik valami mindenképpen megírom ide!:)
2016. szept. 2. 16:51
 6/9 anonim ***** válasza:
Egy lány akarna tőlem valamit? És kezdeményezne? Elájulnék örömömben! Garantálom hogy sikerrel jársz!
2016. szept. 5. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

:D :)

Köszönöm, tegnap nem volt esélyem oda menni hozzá, de ma megpróbálom:)

2016. szept. 6. 07:13
 8/9 A kérdező kommentje:

Halihó!^-^

Beszéltem vele:)))))

Úgy remegtem xD

Beszélgettünk egy két dolgról, megtudtam hogy hogy hogy idejár (3 hogy :D) és beleegyezett hogy mehetünk valamikor együtt haza:)

A rossz csak az hogy ő hetes, én meg jővőhéten nem leszek:s

2016. szept. 27. 19:54
 9/9 anonim válasza:
Na,lett valami?:)
2016. nov. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!