Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában három nyolcadik...

Az iskolában három nyolcadik állandóan incselkedik velem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én kilencedikes vagyok, és három nyolcadikos az ebédlőben, és a tesi öltözőnél szokott odajönni, és kezet akarnak velem fogni, de én nem akarok, mert előttem, szándékosan belenyúlnak az alsógatyájukba. Az osztály előtt kérdezték meg hogy szoktam -e önkielégítést végezni. Mit tegyek, hogy távol tartsam őket magamtól?
2017. ápr. 24. 20:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
az undorító kezével még az arcomhoz is nyúlt
2017. ápr. 24. 20:12
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó istenes pofont levágni nekik. Nehogy már ilyen kis senkik cívódjanak veled. Elég ha csak erősen meglököd a "legerősebbet" utána nagy eséllyel békén fognak hagyni. Vagy szólhatsz egy tanárnak, de akkor meg árulkodós leszel.:/
2017. ápr. 24. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a biztatást (zöld)
2017. ápr. 24. 20:17
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Verd agyon őket. Vagy nyúlj bele te is a gatyádba, és úgy fogj velük kezet :DDD
2017. ápr. 24. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ott helyben törtem volna el a kezét,amikor az arcomhoz nyúlt volna..
2017. ápr. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Clay Morrow ***** válasza:
Mikor ezt csinálják nyúlj be te is a gatyádba, vagy vakard meg jól a segged és úgy ütögesd meg a vállát és mosolyogj. Ha meg nem értik basszál oda egyiknek.
2017. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Atya ég, de gyökerek... Majd remélhetőleg megtanulják, hogy ne csináljanak ilyen gáz dolgokat.
2017. ápr. 25. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
#6 Szerintem ne süllyedjen le a szintükre. Ne menjen bele a gyerekes játékukba, röhögje ki és hagyja ott őket.
2017. ápr. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ezt kérdezni kell? Először nem érdekelne, másodszor megkérném őket, hogy vegyenek magukból vissza, harmadjára valószínű bedurvulnék.

Meg visszaszólnék. Én nem adok neked tanácsot, hogy szólj be nekik, ez helyzetfüggő. 16f

2017. ápr. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az mióta lesüllyedés az ő szintjükre, ha kiáll magáért? Azzal, hogy kineveti őket, még ugyanúgy csinálni fogják. Meg kell mutatnia, hogy kemény fából faragták, különben nem kopnak le.
2017. ápr. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!