Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Te mit tennétek az alábbi...

Te mit tennétek az alábbi helyzetben? Volt már valaki hasonló helyzetben? Ti mit tennétek? (Sulis veszekedés)

Figyelt kérdés

A nevek helyén azért vannak betűk, mert nem akarom az eredi nevüket írni.


Nemrég (október környékén) elkezdtem barátkozni a suliban egy osztálytársammal, (nevezzük "A"-nak) aztán nagyon eltávolodtunk. "A"-nak az osztályból kb mindenki a barátja, mindenkivel jóban van, azonban van egy kivétel, akivel én mostanában kezdtem barátkozni, ("B"). "B" kicsit csöndesebb, személyiségileg talán jobban is hasonlít rám, azonban őt, még ha nem is annyira észrevehetően, de kiközösítik. (Pl. mindenkit végigkérdeztek, hogy mit kapott karácsonyra, csak B-t nem.) B-vel nagyon hamar, nagyon jóban lettünk, könnyen megértjük egymást. Viszont, B-nek volt egy másik barátnője, ("C") aki több, mint egy hónapig beteg volt, és a suliban le se sz@rja. (Mármint mostmár) C velem is régen sokat beszélgetett, de mostanában köszönni is csak akkor köszön, ha nagyon muszáj.


Nemrégiben felháborodott A, mivel szerinte nem tud velem normálisan beszélni, mert ott van B, akit "utál", azonban, ha megkérdezem, hogy miért, akkor sosem kapok semmi konkrét választ, max. csak azt, hogy "olyan mint egy pióca". (De az nem piócaság, hogy állandóan velem akar lenni? //ezt mondta//)


Szerintem B és C is megharagudott rám (rank B-vel), de nem adnak a bajukra konkrét okot, ami zavaró, mert biztos találnánk rá megoldást. Ti mit tennétek ebben a helyzetben? Olyan, mint egy ördögi kör...


Ja, és mindannyian lányok vagyunk.



2017. ápr. 26. 06:50
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha B-vel tartasz,te is ki leszel közösítve. Csak idő kérdése.

Ha A-val tartasz,akkor szemét leszel,de legalább bent maradsz a "krémben". Ez van!

2017. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!