Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi erről a véleményetek?...

Mi erről a véleményetek? Történt már veletek hasonló? Hogy oldottátok meg?

Figyelt kérdés
Volt egy "kis" nézeteltérésem egy "baráttal". Tudom, hogy nem én vagyok a hibás. Bár én is rosszat tettem, de szerintem 80%-ban nem én vagyok a ludas. Én el is mondtam neki miben hibáztam, beismertem, ő tovább osztott. Próbáltam beszélni vele négyszemközt, próbáltam félrehívni, de nem, őt nem érdekli. Mikor ott vannak vele még ketten vagy többen, akkor bezzeg osztja az észt, és olyankor hiába mondok bármit is neki normális hangnemben, szinte szóhoz se jutok, mert nem csak ő, de azok is belepofáznak, akiknek ehhez semmi köze. Ezek az emberek nem voltak ott, nem tudják mi történt, mégis én vagyok a hazug, a r*hadék. Én csak arra az egyre tudok gondolni, hogy egy-egy ellen már nem merne odaállni elém, mert úgy fél tőlem. A múltkor is állok, beszélgetek valakivel, ez meg odajön (természetesen az egyik pincsikutyájával), és elkezd osztani... Ma már úgy vagyok vele, hogy elegem van a mentegetőzésből és abból, hogy nekem kell utána rohangálni, mikor nem én vagyok a hibás. Megpróbáltam, hogy nem foglalkozok vele többé, de ő folytatja a mocskolódást, és olyanokat terjeszt rólam, ami nem igaz. Félek, hogy emiatt mások is megutálnak, mert hisznek neki. Elegem van már. Szerintetek mit tegyek? Már meg is lett fenyegetve de nem áll le.

2014. ápr. 2. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Szard le. Ne mentegetőzz senkinek, főleg nem olyan embernek aki ilyen hangnemben beszél veled. Te megpróbáltad megbeszélni vele, de ő nem hagyta, akkor hagyd a francba. Ha legközelebb elkezd oltani fordulj oda hozzá és kérdezd meg tőle: te hallof magad? És hagyd ott. A lényeg semmiképpen sem szabad leereszkedni az ő szintjére. Ha elleneduszítja a többieket akkor se foglalkozz vele 1. Ha azok tényleg a barátaid akkor megkérdezik tőled az igazatt 2. Nem leszel kevesebb attól,hogy páran utálnak. Csak emeltfővel! Remélem tudtam valamit segíteni.
2014. ápr. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Oldd meg a hagyományos módszerrel, öld meg.
2014. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előző jól mondja. Egyértelmű.
2014. ápr. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 gungasam ***** válasza:
Aki túl sokat mosakszik, az biztosan sáros is. Nem kellene, nem kellett volna annyit kimosakodnod. Azzal elk*rtad a dolgot, feladtad a büszkeséged. Most már csak azt teheted, hogy lesz*rod a "havert" is meg az ügyet is. vagy marad az erőszak, elkapod és bevered a száját, hogy kuss legyen.
2014. ápr. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Érdes visszaolvasni ezeket a régi kérdéseket. :D Már fogalmam sincs, miről ment a dráma... De jó nagy hülye voltam. A lényeg, hogy a barát egy link alak volt. Azóta 2 évig nem is beszéltünk egymassal, majd hirtelen elkezdett érdeklődni utánam. Bocsánatot kért, teljesen megalázkodott. A fő pincsikutyával összeveszett, és az osztályban amit otthagytam, ki lett közösítve. Kb 3 havonta még mindig beszélek vele, de ugye már semmi sem a régi. :)
2018. nov. 29. 04:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!