Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Már van 2-3 éve nagyon nem...

Már van 2-3 éve nagyon nem jövök ki az egyik tanárnőmmel, sokszor veszekszünk, össze kapunk dolgokon, és ezt már nem igen tudom hogy rendbe hozni. Segitenétek? Tanárok is irhatnak nyugodtan.

Figyelt kérdés
Szóval van egy tanárnőm akivel már pár évvel ezelőtt elcsesztem a kapcsolatunkat.Már egy normálisabb szvaunk nincs másikhoz,folyton csak flegmulunk,bunkózunk a másikkal,és mostanába hiába próbálok kicsit vissza venni,nem tudom hogy ő neki ez nem annyira esik le és folytassa,amit én nem birok,mivel nem valami nagy a türőképességem.Ha meglátjuk egymást folyton szemezünk,és általában ő kezdeményez.Ezt már nemigen tudom hogy rendbehozni.Ha véletlen valahol közel kerülünk,vagy a másik mellett kell elmenni van hogy egymásra sem nézünk,ha mondom egymás mellett megyünk valahová,vagy állunk rendesen tapintani lehet a feszültséget.Tanárok szerintetek? Bocsi az iráshibákért,de komolyan sorry

2017. máj. 5. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy?:)
2017. máj. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!