Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » De kínos! Mit csináljak?...

De kínos! Mit csináljak? Majdnem lesmároltam a saját tanárnőm :D Eskü véletlen XD

Figyelt kérdés
Szóval én siettem ki az ajtón majd hogy csaknem futottam,a tanárnő meg jött be,és ő is elég nagy lendülettel,és centiken múlott hogy össze érjen vele a szám :D :D Azóta tiszta kellemetlen.Olyan fura volt rendesen ránéztünk a másik szájára,aztán megint a másik szemébe :D Azóta kerüljük a másikat mint a sicc,rendesen lehet köztünk érezni azt a kellemetlenséget.De esküszöm hogy nem volt szándékos,elnézést is kértem.Ja azért is kellemetlen,mert én is tinikorú lányka vagyok :D

2017. máj. 7. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
2%
Nem igaz, hogy nem értessz a jelekből. A tanár azt akarta, hogy lesmárold. Holnap menj oda hozzá, ragadd meg és dugd le a nyelved a torkán.
2017. máj. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Holnap május 8.nincs iskola :D És nincs iskola.És nem smárolnám le a tanárnőm.Mondjuk a szemkontaktus mindig meg van,és beszélgetés közben egyfolytában a szám nézi,ami néha már zavar,de semmi képen sem csinálnék ilyet,heteró vagyok,ő meg max biszex.
2017. máj. 7. 17:59
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
XDXFXíkszdééXD hát ez nagyon vicces, köszönjük h megosztottad velünk!!!4!NÉGY44!! XD
2017. máj. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te legalább csak majdnem

Én a 8.os tanárbúcsúztatón, mikor puszit akartam adni a nyugdíj előtt álló, idős töritanárnőmnek, véletlenül ugyanabba az irányba mozdult a fejünk és egy korrekt szájrapuszi lett belőle.

Azóta se hevertem ki.

23/F

2017. máj. 7. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak belelátsz hülyeségeket. A tanárnő kínosan, kényelmetlenül érezte magát, ezért viselkedett furcsán.
2017. máj. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!