Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Megbuktam forgalmin és kivagyo...

Megbuktam forgalmin és kivagyok . Az utolsó 5percben nem követtem véletlen a saját sávomat csak az előttem lévő autót így index nelkul savotvaltottam nagyon idegesit mert egy kis odafigyes es siman meg lett volna. Nektek mik voltak a hibák?

Figyelt kérdés
2016. jan. 13. 02:15
 1/5 A kérdező kommentje:
Az eloztem levo is lecsapta a kis kanyart...*
2016. jan. 13. 02:16
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én először majdnem belementem valakibe, másodszor meg egy akadálymentesített padkára, "padkára" (fél centi) "hajtottam fel", ami rögtön bukó. Harmadszorra hibapont és megjegyzés nélkül átmentem. Fel a fejjel, meglesz az!
2016. jan. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Használaton kívüli vasúti pályán való áthaladáskor nem néztem jobbra-balra. Azonnal bukó volt. Amúgy nem kell f*sni, se vezetést, se a forgalomban való közlekedést nem a tanfolyamon tanulod meg, hanem ha lesz saját autód, vagy használhatod a szüleidét.
2016. jan. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2.jara sikerult!!!!
2016. jan. 27. 18:15
 5/5 toobitter válasza:

Én az egyiknél egy lejtőn hátragurultam kb 30 centit miközben megadtam másnak az elsőbbséget(szerencsére nem volt mögöttem senki)

másik alkalomnál nekem is hasonló hülyeség volt, én is kb 4 utcasaroknyira voltam a jogsitól, és akkor az egyik kereszteződésben nem vettem észre egy szemből jövő motorost és nem adtam neki az elsőbbséget, szóval az is az utolsó percekben volt, és nagyon kiakadtam

de szerencsére ma sikerült :D

és örülök hogy neked is meglett másodjára :)

2016. máj. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!