Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azért beszólogatnak az osztály...

Azért beszólogatnak az osztálytársaim mert szőke a hajam (? ) 17/f

Figyelt kérdés
Már nagyon unom ezeket a beszólásokat. Szerintetek fessem be feketére? Jó nen olyan szőke mit shakiráé. Olyan szőkésbarna/világosbarna
2017. máj. 9. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkabb ne foglalkozz veluk. Kis butusok.
2017. máj. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz bármit a hajaddal, nem az a problémájuk, egyszerűen abban lelik a szórakozást hogy téged baxogatnak. Bár 17-évesek között jegyezzük meg elég fogyatékos kell legyen valaki hogy még ezen a szinten nem lépett túl hogy mások bántalmazásán élvezkedjen.
2017. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amiatt ne változtass a külsődön, mert a gyökér osztálytársaid beszólogatnak. Úgy nézz ki, ahogy neked tetszik, ahogy te jól érzed magad. Ők meg foglalkozzanak magukkal, valószínűleg nem modellek és szépségkirálynők. Ha látják, hogy letojod őket, akkor nem fognak tovább piszkálni, meglátod.
2017. máj. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezen miit lehet kötekedni esküszöm xD ez már nevetséges amit a sok köcsög művel.
2017. máj. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Mondd nekik, hogy legalább nem "tucatbarna", mint az övék. ;]
2017. máj. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Blondie.W ***** válasza:
100%
Szerintem szexi a szőke haj. Be ne fesd!
2017. máj. 9. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, én most nem azon ütköztem meg, hogy csúfolnak, hanem azon, hogy neked erre az jut eszedbe, hogy befesd-e a hajad, fiú létedre... :O
2017. máj. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne törődj velük, és főleg ne változz meg miattuk. Ha nem szőke lennél, akkor másba kötnének bele. Le kell kakálni az ilyen borzasztó élőlényeket, és jobb társaságot keresni magadnak.

Plusz, ha számít; nekem tetszenek a szőke srácok, biztos te is szép vagy. Fel a fejjel :)

2017. máj. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

ha befestenéd, akkor meg azért szólnának be... :D nincs köze a dologhoz, csak baszogatni akarnak.


IGNORÁLÁS

2017. máj. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Bejonnek a szoke/szokes fiuk:3

15L

2017. máj. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!