Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most utálnak az osztálytársaim?

Most utálnak az osztálytársaim?

Figyelt kérdés
Facebook-on egy srác képéhez kommenteltem egy trollfészes képpel mert idegesített a gyerek és ezt az egyik gyerek elküldte az osztálycsoportba ahol kiröhögtek miatta meg azt mondták h élettelen vok és hogy ássam el én inkább magam. 17/L

2017. ápr. 15. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Huha! Cicaharc a neten! Visszanyalt a fagyi?
2017. ápr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg, ilyen idióták lesznek, és voltak is.

Nekem az ask.fm-es válaszaimat figyelik, kussban, persze azt nem árulják el, hogy milyen profillal :D

Egyszer kaptam egy kérdést, hogy kit utálok a legjobban.

Pont akkor történt, hogy a barátnőm mobilját feltörték, megnézték az üzeneteit, a képeit stb...

Úgyhogy kapásból odavágtam azta nevet.

Egy hónapig ismételgették, kirakták az osztálycsoportba, ott persze megkapták tőlem, hogy nem is tudtam, hogy ennyire érdekel a véleményem stb...

Aztán egy idő után leesett, mikor ismételgették a válaszomat a suliban, hogy hubasszus... ezek most komolyan betanulták? :'D

Ezt a szemükre vágtam, meghogy unalmas az élet? majd kussba ültek vissza a helyükre.

Az ilyen apróságokat kell észrevenni, ha nem hagynak békén, és kész is. Mond nekik, hogy nem, te azt komolyan raktad oda, nem érted miért kéne rajta röhögni, vagy valami ilyet, és már kicsit elcsitulnak :D

Sajnálom ,hogy ilyen idiótákkal kell lenned.

2017. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!