Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ezt álmomban sem hittem...

Ezt álmomban sem hittem volna, de nem bántam meg! Mit szóltok? Jöhet hideg meleg.16/L

Figyelt kérdés
Szóval az eleje elég hosszú,úgy hogy azt nem írom le.Annyi történt,iskolában eléggé össze kaptam az egyik tanárnőmmel,ami amúgy köztünk szokásos,hogy mindig veszekszünk sajna,de ez most azért nem volt semmi.Elég későn végeztem a suliban,és rajtunk kívül,már csak pár ember volt ott,de aztán szép lassan el is mentek.Épp hazafelé indultam,mikor nagy meglepetésemre,a tanárnő utolért kocsival és felvett,én mondtam hogy nem kell,hazasétálok,de ő erőszakoskodott,szóval beleegyeztem.Mondtam hogy nem muszáj egészen hazáig vinnie,mivel ő tök másfele is lakik,szóval a házamhoz nagyon közeli boltnál kitetettem magam.Egész úton,kínos csend uralkodott.Mikor úgymond a végállomáshoz értünk,elkezdtünk beszélgetni,a veszekedéseinkről,hogy én miért vagyok vele mindig bunkó,flegma stb.Aztán ő is beszélt egész végig nagyon erősen a másik szemébe néztünk,majd rápillantottunk a másik szájára is.Aztán megint én beszéltem,erre azt vettem észre hogy már le is smárolt.Tehát beszéltem,ő megragadta az arcom,és elég keményen megcsókolt,ami hát egy kicsit akkor lesokkolt,de most vissza gondolva,nem igazán bántam meg,csak remélem senki sem látta,és nem lesznek következményei.

2017. máj. 10. 17:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
Írtad, hogy jöhet hideg és meleg is, de én úgy érzem, itt csak a meleg jöhet :D
2017. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
EZ komoly? Szegény tanárnő durván ki lehet éhezve ha a tanítványaira nyomul. Hány éves? Igazából ebből neki lehet problémája, mivel a tanárod. A "smár" után mi történt?
2017. máj. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

A "smár" után semmi,én szépen kiszálltam,és hazasétáltam,ami kb 2-3 perc,mert tényleg közel volt az az üzlet :D

De igazából azért is sokkolt le,mert nem vagyok leszbikus,sőt még biszexuális sem,eddig csak fiúk tetszettek,és ha ez az egész lassabban történik,tehát lassabban közeledik tuti nem engedem,de már azt vettem észre,hogy a szája a számon van :D

2017. máj. 10. 18:20
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Azért remélem nem okozott semmilyen traumát neked ezzel. :P Arra lennék kíváncsi ezek után hogy áll hozzád. Te mit szeretnél? Elfelejteni az egészet vagy belemész a játékba?
2017. máj. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Én inkább már itt abba hagynám.Nem bukom a házas,gyerekes nőkre :D És engem ezzel nem hatott meg,én ugyan úgy bunkó leszek vele,ahogy ő,úgy én is.Én ennél többen tényleg nem szeretnék,azért is folytatnám ezt a viselkedést,hogy ne higgye ,már azt,hogy azzal hogy lesmárolt,minden rendbe van,végül is ezt ő akarta így,és nem én.Azt akarom hogy vegye észre hogy nekem ennyi elég volt,és egyáltalán nem jelentett semmit,max kipróbáltam milyen lehet a csók egy érett nővel :D Úgy is divat mostanság ha saját nemeddel csókolózol :DDDDD
2017. máj. 10. 18:45
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Azt a clickbaitet csezd meg.
2017. máj. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ő a te korodban nem próbálta ki, és nézd meg mi lett a vége... Férjezett, gyereke van és a diákjaira cuppan rá. Pedig ha akkor kipróbálja, rájött volna, hogy nem kell férjhez menni :'D Kicsit sajnálom is ezért, de ez akkor sem megoldás, hogy 16 éves lánynál próbálkozik. Ez így elég gáz.
2017. máj. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nekem sem volt szándékomban,elhihetitek :D De a fura az volt hogy mondjuk mindig szemezett velem iskolában,vagy ha beszéltünk alap dolog volt hogy a szemem helyett,a számat nézte,de nem keltettem neki nagy figyelmet,hiába írtam volna ki gyakorira,az lett volna hogy beképzelem.Tehát ebből tanuljatok,ha valaki olyan ír ki hogy szemez vele a tanár,és a szeme helyett a száját nézi,ne mindjárt oltsátok le,mert vegül is lehet hogy igaza van,ennek is nézzétek meg,mi lett a vége
2017. máj. 10. 19:03
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a szar kamukérdést.
2017. máj. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
75%
Ezt csak szeretnéd hogy igaz legyen :D
2017. máj. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!