Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek? Ha lehet bántó,...

Szerintetek? Ha lehet bántó, bunkó hozzászólások nélkül, jöhet hideg, meleg, de azért ésszel.

Figyelt kérdés
Bejön az egyik tanárnőm,a suliban,de max 1 smárt szeretnék tőle,és ennyi,ezért mertem feltenni ezt a kérdést,mivel úgy vettem észre,hogy a tanárnak én is szimpi vagyok,de ezt nem merjük beismerni a másiknak,a büszkeség végett,és sok úgymond cselekedete elég félreérthető szóval vagy ő is viszonozza vagy félre értem,szóval végzős vagyok,és egyszer ha ketten lennék vele,ezt azért megkérdezném hogy ez igaz,vagy csak félreértem,ha ez igaz előbb utóbb van esélyem a csókra,de tényleg nem kell más.Ja és ezt a beszélgetést egy úgynevezett banket előkészülőn kérdezném meg,ott tényleg nincsenek sokan,és 2-esével vagyunk beosztva a díszitére,és van esélyem hogy vele osztanak be.
2017. máj. 12. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Végzős vagy, szóval csak pár hetet kell várnod és vége a sulinak, az évzáró másnapján már akár le is támadhatod.
2017. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyszer már kiírtad ezt a kérdést és ott is mindenki megmondta hogy csak álmodozol.
2017. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy rendes, különleges ember vagy, nincs szükséged egy tanárod csókjára sem, hogy az legyél. A saját korosztályoddal kezdj, ne tanárokkal. S ne kérj olyantól csókot, akivel utána nem akarod összekötni az életed. Ha te apa lennél, és a feleséged egy férfival csókolózna a munkahelyén, te mit éreznél? Miért akarod olyanra rávenni, ami tudod, hogy nem tisztességes? Miért akarsz más nőjével csókolózni? :(
2017. máj. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!