Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen jelekből vehetem...

Milyen jelekből vehetem észre, hogy a tanárnő kedvel?

Figyelt kérdés

2017. máj. 16. 20:33
 1/10 anonim válasza:
77%
Ha például kivételezik veled, dolgozatoknál a hülyeségekre is kapsz pontot, folyamatosan téged néz hogy mit csinálsz. Folyton mosolyog rád stb.
2017. máj. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Mármint milyen értelemben gondolod? Emberileg, szakmailag, vagy neadj'Isten szexuálisan?
2017. máj. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ilyen értelembe...iskola...

még.....

2017. máj. 16. 20:41
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Alapból az iskola nem arról szól, hogy a tanárnő bármelyik diáknak is jó pofizzon.


Szerintem fordítva, Te igényed, hogy kedveljen a tanárnő?

Tévedek?

2017. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
jaja
2017. máj. 16. 21:16
 6/10 anonim ***** válasza:
Kivételezik, kérdezget magánéletedről (közben mást nem), érdekli, ha rossz jegyet kapsz (ha más kap rosszat, az nem érdekli) és hasonlók.
2017. máj. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amit "kivételezésnek" érez a diák, az a munkája része: differenciáltan kell kezelnie a különböző képességű diákjait, nem gondolkodás nélkül, egy kaptafára csinálni mindent.
2017. máj. 17. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
"kérdezget magánéletedről (közben mást nem), érdekli, ha rossz jegyet kapsz (ha más kap rosszat, az nem érdekli)" - Nem biztos, hogy minden diák tud róla, amikor valamelyikük magánéletéről érdeklődik, meg amikor amiatt érdeklődik, hogy valaki rossz jegyet kap. Tehát ezt sem kell mindjárt úgy értelmezni, hogy "kedvel", ha ezt teszi: a munkája része, a tehetséggondozás része, hogy ha valaki a saját szintje alatt teljesít, akkor annak kiderítse az okát, igyekezzen segíteni, hogy megint magára találjon az illető.
2017. máj. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja, és az, hogy nem tudsz róla, hogy másokkal is ilyen-e, az még nem jelenti azt, hogy nem ugyanilyen velük is: lehet, hogy csak nem vagy épp jelen, amikor velük beszélget ilyesmiről, és az a másik diák meg nem köti az orrodra.
2017. máj. 17. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

- olyan dolgokért nem szól neked, amiért másoknak igen (most kifejezetten nem kivételezést akartam írni meg pofára osztályzást, mert van olyan tanár, aki szerencsére nem pontoz fel dogát meg ad szar feleletre jó jegyet vagy fordítva csak azért, mert bír vagy nem bír vkit, mert annál következetesebb... de pl. ofőm nekem engedte, hogy a teremben tartsam a táskám, amikor az volt a szabály, hogy nem szabad ott tartani, hanem a szekrényben, meg váltócipő miatt sem szólt. Mondjuk én meg is küzdöttem a szeretetéért)

- ha látja, hogy rosszul vagy, fáradt vagy, akkor szünetben elbeszélget veled, tanácsokat ad

- felszólít téged, ha jelentkezel (vagy ha már unja, hogy más nem hajlandó válaszolni, akkor megjegyzi, hogy szeretné, ha más is figyelne, nemcsak XY)

2017. máj. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!