Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kötelező majd a sulinkba...

Kötelező majd a sulinkba elmenni a ballagásra, viszont én hivatalos vagyok egy másikra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tegnap tudtam meg, hogy a sulinkba ugyanabban az időpontban ugyanazon a napon lesz a ballagás mint a szembenlévő suliban. A probléma az, hogy mivel 11.esek vagyunk ott kell legyünk pakolni de bakker jó, hogy ugyanabban az időben van mind a 2... a másikra meg hivatalos vagyok ahol a barátom fog elballagni(lassan 2 éve leszünk együtt) a kérdés a meghívóval kiválthatom hogy ne kelljen ott legyek a saját sulison? Egész végig pakolnunk kéne.. Barátnőm elkezdi egyszerre legyek kettőn..-.-
2017. febr. 23. 15:32
 1/3 anonim ***** válasza:
82%
Semmilyen magánéleti teendőt nem írhat felül az iskola, ha nagyon vergődnek akkor te 'beteg' leszel azon a héten. Emiatt kár stresszelned. Ha van 100 tizenegyedik osztályos diák, nem fog senkit hátrányosan érinteni ha 1, 5 vagy épp 10 vagy 20 diák nem tud megjelenni, ha amúgy a másik 80 vagy a többség ott van.
2017. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Beviszed a meghívót és elengednek. 4 évig sosem pakoltam ballagáskor mindig mentünk valahová. Elengedtek szó nélkül
2017. febr. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szólsz, hogy nem tudsz menni, mert máshová vagy hivatalos. Ha kevésbé akarsz tisztességes lenni, nem is szólsz, lehet fel sem tűnik senkinek, nem hiszem, hogy névsorolvasás lesz. Ne aggódj, ebből nem kell problémát csinálni, nem te vagy az egyetlen az évfolyamról szerintem, akinek valakije ballag.
2017. febr. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!