Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Valaki, akinek már volt ebben...

Valaki, akinek már volt ebben része véletlenszerűen, fejtse már ki, hogy ebben mi volt annyira izgató, álombeli stb. Miért kellett ezt ennyire felfújni?

Figyelt kérdés
Én most azokhoz szögezném kérdésem,akik már valamely módon csókolóztak egy-egy tanárukkal.Nekem eszembe sincs,viszont van egy ismerősöm,akinek ez valahogy össze jött,azt mondta mint ha csak álmodna annyira,izgató meg mit tudom én milyen volt.Állítólag már az beizgatta,mikor tudta mp-el előtte hogy ebből csók lesz.Ahogy néztek egymás szemébe,és ahogy elkezdtek a másik felé közeledni,és megérezte a tanár leheletét a száját,majd a tanár ajkát a száját,és elkezdtek csókolózni.Ok.Értem én hogy jó volt,de miért? Szimpla csók.Szerintem csók előtt,általában mindenki jól érzi magát maximum neki csak az tett be,hogy egy tanárral volt.Biztos jó lehetett,de akkor is,mintha egy másik univerzumba lépett volna át,úgy mondta :D
2017. máj. 28. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Remélem, nem 10 éves az ismerősöd.
2017. máj. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos nem.18
2017. máj. 28. 17:41
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert a tanárral való testi érintkezés tabu, azaz tilosban jár az illető, ha ezt teszi. Nyilván egy lánynak izgalmas lehet egy tanára fejét elcsavarni, hiszen a tanár az állását, karrierjét kockáztatja miatta. Nagy dolog lehet, ha ezt kockára teszi érte... Egy tini lánynak ez bizonyára izgató lehet.


A másik, hogy a tanárnak csak tanári egyénisége van a diák szemében, vagyis az olyan helyzetek mindig is furcsák, ezért izgalmasak, amikor a tanár kilép ebből a szerepből. Pl. te is biztos furcsának találod, ha a tanároddal nem megszokott környezetben találkozol (boltban vagy moziban stb.), és olyat csinál éppen, amit még nem láttál, és nem is képzelted el... (az más kérdés, hogy a tanárok is ugyanolyan emberek, mint bárki, és a magánéletükben teljesen ugyanúgy élnek, mint akármilyen ember, de a diákok szemében ez akkor is furcsa). Pont ezért, a csókolózás az már az extrém példája ennek, ezért érezte magát a barátnőd álomvilágban, mert nem megszokott szituáció a tanárral ezt váltotta ki belőle. Biztos érez is valamit a tanár iránt, és már csak a beteljesült plátói szerelem (vagy annak illúziója) is rátesz még erre jó pár lapáttal...


Mindezek együttesen olyan élménnyé fokozták számára ezt, ami tényleg álomszerű lehet, és minden egyes pillanata ennek túlmegy a rendes, megszokott dolgokon, a bűn, a tilossága, a furcsasága, az, hogy "nem lehet, de mégis lehet", megtörténik a lehetetlen stb. egy kislány számára biztos jó dolog.


Szóval nagyjából ennyiről lehet szó, bár nem tudom, mert se tanár nem vagyok, se diák, csak beleképzeltem magam a szituációba, és egyébként elítélem az ilyen tanár viselkedését.

2017. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!