Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudtok mondani tanulási...

Ice CREAM kérdése:

Tudtok mondani tanulási tippeket? Motiváció, tipp, ötlet bármi lehet

Figyelt kérdés

2017. máj. 30. 16:19
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Tanulashoz:-ne legyen a kozeledbe swmmi elektronikai cucc csak akkor ha az kell a tanulashoz

-hasznal szinekez,igy jobban rogzul

-mond hangosan ismeteld el tobszor akar valakinek fel ia mondthatod

-irj vazlatot (lehet idobe telik,de megeri ...konyebb a tanulas na meg mar iras kozbe rogzul

Motivacio:en azt csinalom higy arra gondolok hogy kesz leszek csinalhatok barmit(pl rajzolni telozni filmezni nemetezn v angolozni..stb)

Meg csinalok mindig tanulas elott egy listat hogy mit kell a tanulasnal csinalnom es ha lehuzogatom mikor kesz van akkor maris tobb erom van

2017. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Zöld vagy sárga szín mellett tanulj.

Olvasd át és ami megragadt,azt mondd fel magadnak az lesz a lényeg,amit megjegyeztél.

Egyedül a legjobb naluni mit sem barátokkal,mert ők csak elveszik a figyelmet a tanulástól.

Ha sikerült megtanulnod jutalmazd meg magad vmi kis édességgel és így lesz vmire hajtanod,hogy tanulj!

Ha nem tanultad meg,akkor még ne egyél belőle! :D

Gondolj a jővödre,bár nem mindig tanulással lehef elérni amit akarsz,de azért tanulj,hogy művelt ember legyél és sok témába bele tudj szólni! Mint pl. A történelemnél,egyszer strandon voltam és 3 öreg vén csont a 2.világháborúról beszélt,egyik okoskodóbb volt,mint a másik és mrgmutatták mit tudnak,gondolj bele milyen ciki lenne az,hogy te is ott lettél volna a csontok között és nem tudsz a témába beleszólni. :D

2017. máj. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Bocsi tele van hibaval😔😔
2017. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy szoktam tanulni, hogy egy külön füzetbe vagy lapra szépen, rendezetten átírom azt, amit órán a füzetbe írtunk.

Meg én könnyebben tudok táblázatokból tanulni, ezért amit csak tudok, táblázatokba írok :D

És még az is segít néha, ha ábrákat rajzolok, hogy könnyebben el tudjam képzelni/megértsem az adott anyagot.

2017. máj. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#1 Köszi szépen megfogadom
2017. jún. 1. 08:31
 6/12 A kérdező kommentje:
#2 alkalmazni fogom Köszi szépen
2017. jún. 1. 08:32
 7/12 A kérdező kommentje:
#4 nekem is van olyan füzetem de soha nem tudok olyan jól beleírni de most hogy tudom más is szokta ezt a módszert alkalmazni jobban odafigyelek a füzetre
2017. jún. 1. 08:34
 8/12 A kérdező kommentje:
Megy várok tippeket Köszi az eddigieknek
2017. jún. 1. 08:35
 9/12 anonim válasza:
Amitől egy ember több lehet az érdekli az illetőt, ebből eredően fogékonyabb az adott témára. Tanulj úgy, hogy tudd mi a célod vele, ha más nem, hát az, hogy több lehetsz az éppen tanultak által, ami nem kis motiváció. "Creatio ex nihilio" azaz "Teremtés a semmiből"
2017. jún. 5. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 kosziii :D
2017. jún. 6. 20:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!