Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! Ti nem vettetek észre...

Diákok! Ti nem vettetek észre valami ilyesmit a ti osztályotokban?

Figyelt kérdés

Én azt vettem észre az én osztályomban, hogy ugye vannak az az ilyen menő diákok akik gyakran rosszak, rendetlenek, zavarják az órát stb.

Vannak az olyan diákok akik nem olyan nagy mértékben de hajlamosak néha pl beszélgetni órán vagy ilyesmi.


Van általában 1-2 ember akit kiközösít az osztály, főleg a menők valamiért és végül vannak az olyanok akik jól viselkednek, jól tanulnak de valamennyire jóban vannak az osztály menőivel is.


Na most én azt tapasztaltam, hogy a tanárok az utóbbiakat szokták kipécézni és őket szokták szivatni

Tehát az olyanokat akik normálisak, jól viselkednek de nincsenek rosszban a többiekkel.


Nálunk ez van. Pl. engem és még 3-4 embert az osztályból akik szintén ebbe a kategóriába tartoznak pl ha az osztályból rendetlenkednek akkor szinte mindig minket büntetnek feleléssel, dolgozatírással stb.


Tehát rajtunk szoktak példát statuálni.


Nálunk ez nagyon gyakori.


A ti iskolátokban nincs ilyesmi?



2017. máj. 31. 19:09
 1/5 anonim válasza:
66%
Szerencsére nálunk nincs ilyen.
2017. máj. 31. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%

Gondolom középiskoláról beszélsz.

Nálunk nincs ilyen és nem is volt. A tanárok kakilnak az egész osztályra, nem büntetgetnek senkit. Az osztály meg nem igazán oszlik így meg, nincs senki kiközösítve sem.

2017. máj. 31. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Ez a felállás nálunk is megvolt a gimiben nagyjából, viszont én például szintén abba a "kategóriába" tartoztam, aki jól viselkedik, jól tanul, szorgalmas, de mellette jóban van a többiekkel is. Engem kimondottan szerettek a tanáraim, és nem is ezt a "típust" pécézték ki. Azokat büntették, akik rosszak voltak vagy sz*rtak a tanulásra.
2017. máj. 31. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pont az van, ha valaki 2-es lesz év végén valamiből, az elég ciki. Szóval nem menő, ha leszarod a tanulást, szerencsére.

Nálunk a tanárok nem eszerint, de itt is vannak olyan emberek, akiket szívatnak.

2017. máj. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tapasztaltam ilyet.
2017. máj. 31. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!