Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Német tanárnak valami aranyos...

Német tanárnak valami aranyos ajándék év végére?

Figyelt kérdés

Nő, kb.40-45 körül lehet.

Milyen ajándék lenne a legjobb? Kézzel készített, egy csoki, virágcsokor talán egy toll? Segítsetek kérem...



2017. jún. 2. 20:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%
Egy birodalmi sas? Bocsáss meg! Szerintem a toll egy jó ötlet.
2017. jún. 2. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy láda sör. Nos lehet ő nem fog annyira örülni neki, de a férje garantáltan a szívébe zár. :)
2017. jún. 3. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Tud magyarul?
2017. jún. 3. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Kedves sörös! Van férje, de nem ő tanított meg németül hanem az asszonya az én német tanárom, szóval neki akarok kedveskedni nem pedig az úrának.

És magyar...

2017. jún. 3. 13:39
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor mondd neki, hogy a férjének ne adjon belőle. XD
2017. jún. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

:D :D :D 5-ös ez jóó volt.

Amugy nekem is a német tanárom a kedvencem , imádoom. 2. anyu. És hát én egy gyönyörészép valami szobanövényt vagy valami cserepes virágot veszek mert azokat szereti. De a toll se rossz , de az olyan unalmas. Inkább csináltass senki valamit te magad , a legjobb némettanár felirattal , vagy ha nagyon jóba vagytok akkor egy közös képpel egy bögrén stb.. vagy deritsd ki mit szeret:) ☺

2017. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"a legjobb némettanár felirattal" - Csak nehogy elcsessze, mert őszerinte két szó, pedig tudja, hogy magyar...
2017. jún. 3. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Jóó, azért nem szeretnék túl nyalisat. Készítek neki vmit és veszek neki vmi szép növényt...:D
2017. jún. 4. 08:47
 9/13 anonim ***** válasza:
78%
Egy Mein Kampfot csomagolj neki körbe virágokkal :D
2017. jún. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%
Mi a némettanárunkat befizettük egy Auschwitz-i kirándulásra. Belépővel, utazással mindennel komplett. Nem örült neki, sőt még el sem fogadta, viszont az utolsó héten még kaptunk egy fegyelmit. Hjajj azok a szép középsulis évek xD
2017. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!