Kezdőoldal » Ünnepek » Születésnap » Segítene valaki? 14 éves...

Segítene valaki? 14 éves fiúnak keresnék valami aranyos ajándékot a születésnapjára. (Nagyon szereti a néptáncot de más hobbija/elfoglaltsága különösebben nincs. )

Figyelt kérdés

Nagyjából 2000-5000ft között/körül, de minden ötletet várok.

Még van idő, szóval ha valaki tud ajánlani oldalt esetleg rendelni is tudok.

Van sok közös képünk is, esetleg valami ajándékot tudok e belőle csináltatni?(pl.:póló)

Nem muszály tárgyilagos ajándékra gondolni. Akinek van ötlete kisebb közös időtöltést, vagy esetleg szülinapi "party" szerűt, vagy valami más programot (ahova a barátait is eltudom hívni) is írhat.

(Én tőle egy tortát kaptam meglepetésbe, a barátaim felvittek a cukrászdába és együtt megettük meg beszélgettünk.)



2017. márc. 12. 21:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Pl. feltöltheted a telefonját, vagy ha szeret társasjátékozni, valami társasjátékban is gondolkozhatsz. MP3-as lejátszó, ha nincs neki....
2017. márc. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2017. márc. 13. 06:51
 3/11 mi a fene ***** válasza:
Kirándulás, uszoda , mozi látogatás, utána sütizés a barátokkal.
2017. márc. 13. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Esetleg ha leírnád, hogy milyen kapcsolatban állsz a fiúval (barátja, barátnője, osztálytársa, keresztanyja, nagymamája vagy, többet tudunk segíteni. (A telefonfeltöltés és az mp3 lejátszó baromság.)
2017. márc. 13. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
ha esetleg elviszed táncházba? vagy akár pestre a táncháztalálkozóra? vagy akár ha mindenképp valami néptáncost szeretnél akkor akár vehetsz neki kalapot, csináltathatsz a csizmájára sarkantyút :)
2017. márc. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Az előttem válaszoló átal adott válaszok kiválóak! Én is néptáncolok csak én lány vagyok és például ha a korábbiakban írt mp3 lejátszót vennéd akkor ajánlatos rárakni népzenét, vagy kalapba árvalányhajat, akár egy poharat amire gravíroztatsz valami néptáncos idézetet, ha van valami közös képetek akkor egy néptáncos díszítésű keretben add oda neki! Remélem tudtam segíteni!
2017. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm, szuper ötletek!

3. Válaszoló kérdésére: a fiú barátnője vagyok:)

2017. márc. 17. 22:46
 8/11 A kérdező kommentje:
Igazából például ezek a mozis ötletek nagyon jók lennének csak az a baj hogy tiszafürediek vagyunk (kisváros), és itt a közelben jó lenne valami program. A Tisza-part nagyon híres itt a környéken(vannak igazából vendéglők is meg sok minden) és májusban lesz a születésnapja, szóval valami tavasz végi-nyár eleji szabadtéri program lenne az igazi. Esetleg a tiszaparton egy delutan egy vendeglőben a barátokkal, vagy ilyesmik szerintetek?
2017. márc. 17. 22:56
 9/11 anonim válasza:
Tökéletes! Vagy még Hortobágyra a csárdába is elmehettek! (Nem tudom a pontos nevét, ahol élő zene van)!
2017. márc. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Ja mondjuk 14 évesek vagytok! De akkor is barátokkal éppen meglehet látogatni! ;)
2017. márc. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!