Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok. Ti mit tennétek, ha...

Tanárok. Ti mit tennétek, ha így év vége felé, egy diák odamenne, és szimplán elmondaná mennyire utál tiszta szívéből, le@rvázna, elmondaná hogy téged utált a legjobban és még több sértő dolgot vágna a fejetekhez? Felpofoznátok az illetőt?

Figyelt kérdés
2017. jún. 4. 17:39
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
64%
Nem hiszem, hogy alaptalan lenne a dolog. Amúgy meg szerintem jelenteni kéne feljebb, a felpofozással a tanár jar rosszabbul.
2017. jún. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
77%
Most nagy a szád év végén? Ha igazán tökös vagy, év elején mondasz neki ilyet.
2017. jún. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
80%
Évközben meg fostál tőle mi? Gondolom nem alaptalanul volt veled szemét a tanár
2017. jún. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
68%

Ugyanaz a tagolás, ugyanaz a téma, ugyanaz a szófordulat. Csak egy másik szempontú kérdés amire inkább azt mondták hogy kamu:


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


Kicsit sok a hasonlóság, akkor ez a kérdés is csak hergelés?

2017. jún. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
79%
Diák vagyok, de bármennyire is utálod a tanárt, ő bármennyit is ártott neked tanév közben azért nem kéne ilyet mondani... Nem is értem hogy neked ez mire lenne jó és ha elmondanád ezt neki akkor neked miért lenne jó? A tanár meg nem pofozhat meg, de van aki megteszi.
2017. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Jót röhögnék a kis xaroson, és az jutna eszembe, milyen sanyarú sorsa lesz egy munkahelyen ilyen kommunikációs képességekkel.
2017. jún. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Igazán hasonló a smárolós kérdéssel,mi tagadás,de nincs az az Isten,hogy én ilyet írjak ki,és nem én akarom ezt mondani a tanárnak,nekem már úgy is mindegy,év vége van,és ballagás.
2017. jún. 4. 18:06
 8/22 Kései Sirató ***** válasza:
59%
A tanár helyében bekísérnélek az igazgatóhoz. Ha neked hiányzik egy igazgtói így év végén, akkor hajrá!
2017. jún. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
60%
Megbuktatnálak a tanár helyében, és ha jövőre is én tanítanám az adott tárgyat neked, sz*rrá szivatnálak.
2017. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
73%

"Értem, egyéb hozzáfűznivaló? Ha nincs akkor viszontlátásra."

Ha a kedves diákon vezeti le a feszültséget, ő jár rosszabbul, így viszont azt az örömet se adja meg neki, hogy 'haha felhúztam a tanárt de menő vagyok'.

2017. jún. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!