Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Penteken vege az erettseginkne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Penteken vege az erettseginknek es szombaton lesz a bankettunk. Szerintetek mennyire erne meg beprobalkozni utana az egyik tanarnomnel?

Figyelt kérdés

20 eves felnott ember vagyok, aki egy maganal kicsit tobb mint tiz evvel idosebb tanarnobe beleszeretett. Szerintem idealisak a korulmenyek, higy elmondjam neki es megprobaljam kicsit eltekerni a fejet.

A gay radar erosen beindul nala, es allitasa szerint, fiatalabb koraban fekudt le mar lannyal, mikor meg gimis volt o is. Azota ha minden igaz csak fiuval volt egyutt, de aki egyszer kiprobalta..ott van a lehetoseg.

Oszinten, szerintetek elonyosen jonnek ki belole?

Vannak ra utalo jelek, hogy talan szeretne valamit.

Reszletesebben privatban beszelhetunk.

Kerlek titeket, csak komoly valaszokat adjatok! Koszonom!



2016. jún. 22. 22:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ő megy a bankettre? Amugy szerintem mindenképp tegyél egy próbát:D
2016. jún. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is próbáld meg, veszíteni valód úgysincs.

Sok sikert, majd írd meg, mi lett:D.

2016. jún. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Óvatosan szerintem is bepróbálkozhatsz. Ezután már úgy sincs tétje. Sok sikert! Én is kíváncsi vagyok. :)
2016. jún. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy kerdes: A tanar miert/mikor teregette ki a szexualis eletet nektek? Egy pl tori oran szoba hozta,hogy gimis koraban lefekudt egy lannyal?
2016. jún. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Te amúgy leszbi vagy, vagy te is biszex?

És neki most nincs férje, pasija, barátnője, nem tudod? :)


De szerintem is próbáld meg mindenképp! Elvileg nem veszíthetsz vele, hiszen egyébként már úgyse találkoznátok. Én drukkolok nagyon, hogy összejöjjetek! ;)

2016. jún. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen nézd meg mit lehet kihozni belőle!

Nálunk ennél egyértelmübb volt a helyzet. Hetero kapcsolat volt! Magyar tanárnövel.

2016. jún. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%

Egyik válaszolónak: az osztályfőnökünk nekünk is anno beszámolt a magánéletéről, és nyíltan beszélt a szexről meg mindenféléről :D szóval nem értem, miért baj, ha valaki megosztja a tapasztalatait ^^


Kérdezőnek: sajnos, nem sajnos én is tudom, milyen tanárba belezúgni, szerintem próbáld meg mindenképp, ha elég bátornak érzed magad, mert a mi kapcsolatunk is sokkal-sokkal szorosabb, mióta nem tanít engem :)

2016. jún. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 hosszúhajú ***** válasza:
na! többen is várjuk a választ, mi lett?
2016. jún. 29. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Na próbálkoztál végül? Mi történt? Kíváncsi vagyok/kíváncsiak vagyunk nagyon! :)
2016. jún. 29. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
100%
Erre nagyon kivancsi vagyok.Mi lett vegul?
2016. júl. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!