Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan mehetnék át az államviz...

Hogyan mehetnék át az államvizsgán, ha lámpalázas vagyok nagyon?

Figyelt kérdés

Korábban már buktam egyszer rajta, igaz, olyan témaköröket húztam, amik nem nagyon mentek, de elképesztően lámpalázas is lettem, alig tudtam bármit is mondani, bár a tudásom is nagyon kevés volt, nem is érdekel ez a szak egyáltalán. Tanulok már most is jó ideje rá, de alig mennek a fejembe a dolgok, ilyen szakszavakkal pláne. És akkor még ott az a lámpaláz is. Van valami ötletetek?


F


2017. jún. 6. 17:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%

Kicsit gyakrabban kéne társaságba és emberek közé menned, mert nagyon elbarlangosodtál..

Kevesebb játék és net, több program, és emberek! Ez a titka.

2017. jún. 6. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
A lámpaláz ellen? Kétlem.
2017. jún. 6. 17:55
 3/12 anonim ***** válasza:
49%
Mire államvizsgáig eljutsz, nagyon sok vizsgán túl vagy már. Azokat is túl élted valahogy, átmentél valahogy.
2017. jún. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igenám, de szóbeli egy ha volt köztük, akkor is nagyon rendes volt a tanár, mindegyik írásbeli volt.
2017. jún. 6. 18:08
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor meg ott volt az érettségi. Ne parázz már, más is túléli, akkor neked miért ne menne?
2017. jún. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Megtudhatnám, hogy a válaszomat ki pontozta le és miért kaptam nulla, azaz nulla százalékot??

Rendesen leírtam egy dolgot, amiről FOGALMA SE VOLT kérdezőnek! Tehát nyilván tanultál belőle.

2017. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nem én pontoztalak le, annak ellenére, hogy nem értettem veled feltétlen egyet.


Könnyű mondani, hogy ne parázzak. Aki lámpalázas, az általában parázik sajnos.

2017. jún. 6. 21:57
 8/12 anonim ***** válasza:

Én is lámpalázas voltam, és nekem ez úgy ment, hogy kerestem az egyetemen az alkalmakat, amikor beszélnem kellett közönség előtt, pont azért, hogy szokjam. Egy idő után nem volt annyira nehéz. Pl. preneztációkat tartottam, amikor nem volt kötelező.


Ezenkívül:

- pozitív hozzáállás

- ha szerencséd van, normális tanárok lesznek benn (nálam pl. töltöttek vizet, amikor elkezdtem köhögni, kedves hangon beszéltek), és látszott rajtuk, hogy segíteni akarnak

(az más kérdés, hogy az esetleges tudásbeli hiányosságokat az nem fogja megoldani, ha magabiztosabb vagy)

2017. jún. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Na látjátok akik nullára lepontoztak! Jól mondtam! Az a baj, hogy kerülitek mindig a társaságot és a megnyilvánulást, ezért van! Aki gyenge a kommunikációban és a társasági életben, szereplésben, pont azt kell erősíteni!!!

Le lehet ismét pontozni!

Gyökerek!

De az igazság, ha fáj is az csak bennetek van! Nem engem kell lepontozni, hanem saját magatokért tenni! Nem miattam van ez, hanem miattatok! Én csak az igazat mondtam, és szégyen, hogy ezért jár a lepontozás, de ez is csak benneteket minősít, hogy mennyire tagadjátok és nem tudjátok elviselni ami igaz! A hibáitokat, a félelmeiteket, az igazat! Fáj a tükör, fáj??

2017. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
9-es, azért ez tényleg nem így van, mint ahogy leírod. Aki sosem volt lámpalázas, az nyilván így látja kívülről, de én pl. (8-as vagyok) viszonylag normális baráti körrel rendelkezem, nem vagyok netfüggő meg nem wowozom csak meg a seggem vakarom otthon, régen sem így volt, és mégis lámpalázas voltam. Tömeg előtt, nyomás alatt beszélni TELJESEN MÁS, mint a haverokkal meg ismerkedni.
2017. jún. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!