Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Köszönő levelet illene előtte...

Köszönő levelet illene előtte felolvasni? Tanárok is írjanak kérem.

Figyelt kérdés
Na szóvaal, a német tanárnőnek írtam köszönő levelet, egy borítékba van benne, és év zárón szeretném odaadni a többi ajival, szerintetek mikor odaadom neki olvassam fel előtte a neki szánt 1oldal levelet? Eléggé megható,de semmi nylis nincs benne. Szerintetek mit reagálna rá a tanárom? Tanárok diákok is írjanak.

2017. jún. 10. 21:39
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Akkora felfordulás lesz hogy épp hogy a kezébe tudod nyomni mire már 8 másik ember beszél vele plusz hangzavar meg neked is ide oda kell menned. Sokkal jobb szerintem hogy ha egyedül szépen csöndbe el tudja olvasni.
2017. jún. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
3-4 osztályba tanít csak.
2017. jún. 10. 21:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell felolvasni. Szerintem az a jó, ha ő nyugodt körülmények között elolvassa majd.
2017. jún. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne olvasd fel csak mondd meg neki h itt van egy kevel a tanarnonek irtam stb teljesen el kesz foglalva te se es o se tud koncentralni en is fogok irni az ofomnek egy kevelet de en 10.es vagyok :)
2017. jún. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
én 9.es
2017. jún. 10. 22:20
 6/8 A kérdező kommentje:
És köszönöm az eddigi válaszokat, még várom őket.
2017. jún. 11. 12:01
 7/8 anonim válasza:
En is irtam egyet a tanaromnak a mult heten, es oda is adtam neki majd mondta h nyugodtabb korulmenyek kozott elolvassa.. Utana ugyanugy odajott hozzam es reagalt ra, szoval ettol nem kell tartanod h nem fogod tudni a reakciojat..:) Szerintem se olvasd fel, majd o elolvassa egyedul.
2017. jún. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hogy reagált rá?
2017. jún. 12. 07:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!