Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért lenen az negatíavum, ha...

Miért lenen az negatíavum, ha olyanok is ismerőseim FB-on, akiket csak valaha ismertem / köszönő viszonyban vagyunk?

Figyelt kérdés
2016. febr. 21. 19:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Figyelj szíved joga, hogy ki az ismerősöd fészbúkon. Én spec. Alapból nem jelölöm vissza azokat, akikkel nem vagyok közelebbi kapcsolatban, pl. csoporttársaim, diákmelótársaim, kolistársaim nagy része nincs is bejelölve, mert attól, hogy egy épületben lakunk/melózunk/tanulunk, még nem a barátaim és nem vagyok kíváncsi a magánéletükre. De ha téged érdekelnek vagy csak szimplán jó az ismerőseid között tudni őket, senki nem jöhet ahhoz, hogy bírálja a döntésedet. Magánügyed, hogy ki az ismerősöd, ki nem.
2016. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!