Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmennék az évolyamtalálkozómr...

Elmennék az évolyamtalálkozómra, de ott lesz az a tanár is, aki miatt depressziós lettem, és nem bírok vele egy légtérben lenni. Hogyan oldjam meg a helyzetet?

Figyelt kérdés

Ma lesz a főiskolai osztálytalálkozónk, de ott lesz az a tanár is, aki miatt több mint 5 éve depresszióban szenvedek. Ez az ember olyan szinten legyilkolta az önbecsülésemet, hogy azóta se jöttem helyre. Azóta mélyrepülés van, nem szeretném részletezni.

A volt csoporttársaimra viszont kiváncsi vagyok. Hogy oldjam meg a helyzetet?



2017. jún. 17. 14:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen tanárom gimnáziumban, mondjuk nekem könnyű volt ilyen szempontból, mert ott voltak a kiskedvencei is, akik minikápókként viselkedtek az óráján, szóval én lemondtam. Lehet gyávának tűnik, de próbálom megkímélni magam a negatív dolgoktól.


Étteremben lesz, zárt rendezvény? Ha kötetlenebb, például bár, vagy nincsen kötelező asztalrend stb. akkor lehet elmennék, mert ki lehet kerülni nem? Tehát nem kell odamenni hozzá.

2017. jún. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj le pár órával később, akkor már a tanárok elhúznak, lemegy a mindenki elmondja hol tart az életben monológ is, és akkora már az asztaltársaság is kisebb egymást kedvelő emberekből álló csoportokra bomlik.
2017. jún. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csoportársakkal tudnál találkozni bármikor, a problémádra meg javasolnám a pszichológust.
2017. jún. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!