Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok, nektek mikor kicsit...

Diákok, nektek mikor kicsit szimpatikusabb volt egy tanár, ti is több időt szántatok magatokra reggelente, hogy mégis csak a legjobb formátokat mutassátok neki? :D

Figyelt kérdés
2017. jún. 14. 19:02
 1/8 Firedoom ***** válasza:
100%
Nem
2017. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Van 1-2 tanárom aki szimpatikus , de én mindig magam adom és ezt kedvelik bennem , nincs megfelelési kényszerem és nem is akarok megfelelni senki elvárásainak . Trendek / divatok engem nem érdekelnek maradok eredeti és egyedi a "sorba" soha sem állok be még a kocsimmal is az a cél hogy egyedi legyen . Sem a kocsim se én nem leszünk "tömegcikk"
2017. jún. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Soha. Ha rendes akkor viszonzásul én is rendes vagyok vele.

Ez inkább úgy hangzik mintha fel akarnád szedni.

2017. jún. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem.
2017. jún. 14. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kinézettel soha, viszont ha egy tanárnak (mindegy hogy nő vagy férfi) jó személyisége volt, és látszott rajta, hogy élvez tanítani, és neadj isten még jó fej is volt velem akkor próbáltam mindig felkészült lenni az órájára, és megpróbáltam sosem unottnak látszani előtte.
2017. jún. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem.

Ha szimpatikus egy tanár, akkor tanulok a vizsgára mint a kisangyal.

2017. jún. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen, kitoltam a seggem. ^--^
2017. jún. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én spec mindenkivel így vagyok, akinek érdekel a véleménye :)

Legyen az tanár, diák, a boltos, vagy egy barát akivel régebben találkoztam.

Am semmi extrára nem kell gondolni, csak az alap megjelenésem jó legyen, pl ha szétfújta a hajam a szél akkor megigazítom kicsit a találkozás előtt :)

2017. jún. 19. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!