Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tennétek ha egy tanítványo...

Mit tennétek ha egy tanítványotok vagdosná magát?

Figyelt kérdés
Esetleg történt már ilyen? Ha igen mit csináltatok?

2017. jún. 19. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Megmondanám neki hogy ezzel nem tesz jót magának.

Amúgy meg szerintem a saját joga hogy mindenki mit csinál magával.

2017. jún. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Beszélnék vele. Utánnna a szüleivel. Végűl pszihiáter.
2017. jún. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
53%
Probalj vele beszelni!A figyelmet probalja magara felhivni!Csendes segelykialtasok ezek..Szerintem vagyik is ra, hogy valaki beszeljen vele.
2017. jún. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egy diák vagyok, a tanárom észrevette és mondta, hogy ne csináljam és bármi baj van, neki elmondhatom, megpróbál segíteni. Nagyon jó kapcsolatba lettem vele és leszoktam a vagdosásról. Viszont már egy éve alig beszéltünk, nem is válaszol az üzeneteimre se. Pedig nekem még szükségem lenne rá. Remélem, tudtam segíteni, hogy ezt leírtam :)
2017. jún. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, köszönöm hogy ezt leírtad! ;)
2017. jún. 22. 22:04
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi hogy megkérdezem! De hogy vette észre?
2017. jún. 22. 22:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Igazából csak azt vette észre, hogy abban az időszakban nagyon szomorú voltam, semmi se érdekelt.. aztán valahogy elkezdtünk beszélgetni, megbíztam benne és megmondtam neki, hogy vagdosom magam.
2017. jún. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!