Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan fogadnátok ha a lányoto...

Hogyan fogadnátok ha a lányotok vagdosná magát?

Figyelt kérdés

2014. márc. 5. 22:23
 1/7 anonim ***** válasza:
Pszichológushoz vinném ha te nem tudod kikúrálni belőle.
2014. márc. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichológus és családsegítő.
2014. márc. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztasd, hogy ne keresztbe, hanem hosszába.
2014. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindenképpen elmennék vele pszichológushoz. A belső feszültséget, agressziót szegény lány magán vezeti le, mert nem bír már vele.


Minél előbb segítség kell neki.

2014. márc. 5. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
31%

nem akarok megbántani senkit tényleg.!!!

De először magába kéne néznie hogy netalántán ön besegíett e abba hogy vagdossa magát.egy rossz szó egy rosszul eső mondat és az alapból pocsék lelki állapotát sulyosbítja..

és nem azonnal rohanunk a dokihoz hogy az egyetlen kislányunkat körülvegyék és elmondják neki hogy rossza mit csinál és semmi nem ér meg ennyit stb.EZ NEM SEGÍT..tapasztalat...szóval kedvesség elnézőség és empátia

az ami ilyen esetben segít.minden emberben van egy bizonyos határ...félek meghalni érzés...valaki így vezetei

le a feszkót.:) nem mondom hogy ez így jó.de semmiképp sem orvos és nem hegyibeszéd.!!!.először érezze bele a helyzetébe magát.ahogy önnek úgy neki sem lehet könnyű.(igen magázódtam)...15/L

2014. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
45%
Teljesen egyetértek az előttem szólóval, nekem is volt egy ilyen korszakom, de a dilidoki meg társai nem segítettek többet, mint egy-két mondat a hozzám közelállóktól :) Fontos, hogy beszélgessen vele, és próbálja meg megérteni, hogy miért tette ezt.. 15/L
2014. márc. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ha nem akar magától leállni, akkor sem a dilidoki, sem Maga nem segíthet.

Én elöször az anyámat idegeltem ki, majd hasonlóan 2 pszichológust, és csak röhögtem azon, hogy mennyire kétségbe van esve miattam mindenki.

Nekem az az állaot AKKOR jó volt. Akkor. Aztán minden elromlott, tönkretett ez az egész, és magam kerestem segítséget.

Tehát fontos, hogy akarjon meggyógyulni. Különben semmit sem lehet tenni.

2014. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!