Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerelmes vagyok a tanáromba,...

Szerelmes vagyok a tanáromba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok, és nagyon tetszik a történelem tanárom. Még pályakezdő, 25-26 év körüli, magas, és nagyon helyes meg aranyos. Mindig odafigyel rám, nekem ez pedig jól esik. Megírtam neki Facebookon, hogy.. kedvelem.. úgy.. És ő azt írta, hogy eléggé kockázatos lenne a kapcsolatunk, azóta egyfolytában a sírógörcs kerülget :(. Mit csináljak?..

2017. jún. 22. 11:27
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Idén került a sulinkba, és eddig én hármas voltam történelemből, de miatta elkezdtem tanulni, és most év végén 4.8 volt az átlagom.
2017. jún. 22. 11:28
 2/15 anonim ***** válasza:
86%
Azt hogy ne keverd bajba... Hagyd békén.
2017. jún. 22. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De ahj olyan helyes.. szerelmes vagyok belé..
2017. jún. 22. 11:32
 4/15 anonim ***** válasza:
83%
Várd meg amíg elballagsz..utána senkinek semmi köze hozzá, de addig csak távolról csorgasd a nyálad.
2017. jún. 22. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Még egy évet nem bírnék ki nélküle. :c
2017. jún. 22. 11:36
 6/15 anonim ***** válasza:
53%
Lehet, hogy ő is akarja. Te tetszel neki?
2017. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%

Nem jöhet össze, erre ne is számíts.

Neki biztos kényelmetlen a helyzet, mert, szerintem, te nem tetszel neki, de nem is akar bunkó lenni veled.

2017. jún. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
73%

Dehogynem bírsz ki!

Ha én szeretek valakit, nem teszem ki annak, hogy miattam megbélyegezzék, megalázzák és elveszítse az állását! Ugyanis ezzel jár, ha veled kapcsolatot létesít.

A tanárod diplomatikus választ adott, ezeket ő is így látja.

Várj, míg leérettségizel. Bár nem tudom, hogy kellesz-e neki egyáltalán a felkínálkozásoddal.

2017. jún. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%
Tök bátor dolog volt hogy ezt igy leirtad neki! Én sosem mertem volna, mindig csak almodoztam :( De tudod bátraké a szerencse ;) Még 1 évet tanít téged?
2017. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem nem az elso tanitvanya vagy, aki irogat neki hulyesegeket FB-en.

Nem irta vissza, hogy kedvel, ugye? Keress valami mas alanyt a nagy szerelmedhez. Ezert nem akarnak tul sokan tanarok lenni ma mar. A kis csitrik csak sz@rba keverik oket.

2017. jún. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!