Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tetszek a tanáromnak?

Tetszek a tanáromnak?

Figyelt kérdés
Itt a matektanáromról lenne szó. Az van, hogy amikor beadtam egy dogát, elmosolyodott, volt hogy beszélt, beszélt és amint ránéztem elmosolyodott. Egyszer mondhatni szemeztünk, egyszer elő kellett adnunk egy táncot a tornateremben és megnézett(tudom, hogy táncolunk és ekkor néz minket, de ránéztem és.. nem tudom leírni hogy nézett, mindegy).Az évzárón a tanárinál álltam és ő nézett, ránéztem aztán el és láttam a szemem sarkából, hogy ő még mindig néz, udvarról megyünk vissza a suliba és amikor ránézek néz, elnézek, kicsit később újra ránézek és még mindig néz. Barátnőmmel beszél és amikor elköszönnek egymástól, elnéz a barátnőmről és mielőtt még továbbindulna hátranéz rám.

2017. jún. 26. 23:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Neked ő közömbös?

Vagy ki vagy micsoda rakta be a füledbe a bogarat?

2017. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%
Bővennen? Te hány éves vagy? Fiú, lány? Ő hány éves? Tett e már esetleg mást?
2017. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Előfordulhat. Én anno érettségi után nagyon jóban lettem egy férfitanárommal és ő bevallotta, hogy ők is ugyanúgy megnézik a diáklányokat, ha vonzók.
2017. jún. 27. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj a tanárok is emberek meg nézik ők is a lányokat (gondolom te már 18 elmúltál).

A suliba a volt matektanárommal voltam nagyon jóban, baráti viszony ami a mai napig tart imádom mint embert és amikor be ülünk sörözni órákig el tudunk dumálni a mi kis hülyeségeinkről.

Meg esik az ilyen attól mert tanár valaki tetszhet neki egy diák (általában ez inkább közép suliba és felső oktatásba fordul elő).

2017. jún. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
58%

Most már a lányok is kezdik az üldözési mániát?


Eddig csak fiúktól jött, hogy rám mosolyodott az eladó, mellém ültek a vonaton, kresztbe rakta a lábát a lány, tuti tetszem neki és kikezdett velem.

2017. jún. 27. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Van egy fiú az iskolában, ahol tanítok. Mikor meglátom, mindig mosolyoghatnékom támad, mert szép, kedves az arca, jó ránézni. De ettől még nem izgulok a diákjaimra. Na, a te matektanárod is így lehet vele.
2017. jún. 27. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Mi a manó, még felnőttként is írnak az emberek "dogát"?
2017. jún. 27. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%

Tetszek? K-val? Tetszem a helyes alak. Na többek között ezért nem is kezd egy tanár egy diákkal. Nem egy a szint szellemileg.


Amúgy ez a tinik üldözési mániája. Meg vannak győződve róla, hogy mindenki velük van elfoglalva, mindenki őket nézi, mindenki rájuk kíváncsi. Elárulom, egy felnőtt férfi, ha tetszel neki, az nemcsak nééééz. Azt is elárulom, hogy egy felnőtt tanár nem kockáztatná a karrierjét, az állását azzal, hogy szemezni kezd ( te jó ég!) veled, hiszen ezt mások is észrevennék és felnyomhatnák érte a suliban.


Ha tényleg tetszel neki, megvárja, míg leérettségizel, aztán randira hív. De szerinted fog éveket várni? Nőj már fel.

2017. jún. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

#8: Nem ez volt a kérdés. Nyilván nem fog vele kikezdeni, nem fogja kockáztatni az állását, de attól még van szeme és ő is ember, ergo igen, tetszeni tetszhet neki akármelyik csinosabb diákja.


Kérdező, lehet, hogy szépnek, csinosnak tart, tetszel neki és emiatt néz annyira, de azért ne képzelj bele túl sokat. De az is lehet amúgy, hogy azért néz téged annyira, mivel te is figyeled őt.

2017. jún. 29. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Olyan cukin mosolygott rám💗akit érdekel írhat.
2017. okt. 18. 17:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!