Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszek a tanáromnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszek a tanáromnak?

Figyelt kérdés
Általános iskolás 8. osztályos vagyok. Tavaly érkezett egy új tanár(történelem,ének tanár). A legelső órán ami vele volt könyveket osztott és hozzam jött oda legelőször és megkerült több padot hogy hozzám jöjjön 3 gyereket hagyott ki akik előrébb ültek mint én és egész végig mosolygott rám és zavarba hozott ezzel. Utána egy ideig csak köszöntünk egymásnak a folyosón. Jártam valakivel és novemberben szakítottunk és ő vigasztalt meg úgy hogy én ráhajtottam a fejem a vállára és ő elkezdte simogatni a hajam és az arcomat is. Úgy vigasztalt hogy engem dicsért hogy olyan szép vagyok nem érti hogy miért szakított velem a fiú barátom. Aztán Decemberben elkezdődött az énekkari próbák a karácsonyi előadásra. Tudok gitározni és ő is és megkért hogy gitározzak vele a karácsonyi előadáson. Aztán már minden ünnepélyen megkért rá. Egyszer megsérült a lábam és sántítottam és ő úgy hívott hogy sánta cica. Azóta sokat beszélgetünk,nevetgélünk már van egy kézfogásunk is, úgy hívjuk egymást hogy muzsikus társam és hiszti király/királynő de ezt már idén találtuk ki. De idén már nyugisabb ez az egész már nem hoz zavarba már haverok lettünk. Szerintetek tetszek neki?? 14/L
2016. márc. 22. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Hány éves a tanárod?
2016. márc. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
36 éves
2016. márc. 22. 17:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy csak beképzeled magadnak?

Az lehet, hogy emberileg kedvel és jófejnek tart, de nem hinném, hogy a "nőt" látja benned. Elég beteges lenne 36 évesen rámozdulni egy kislányra.

2016. márc. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Én vigyáznék vele, a mai világban sok a pedofil.
2016. márc. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. márc. 22. 19:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Meglehet, hogy te többet gondolsz bele, mint ami van valójában. Lehet, hogy csak egyszerűen kedvel téged. Lehet, hogy pusztán a lány barátjának tekint. Az pedig, hogy azt mondta, szép vagy, nem jelenti feltétlenül azt, hogy beléd van esve. Csupán neki is van szeme, látja, hogy hogy nézel ki, és szépérzéke is van. :)


Te egyébként mit érzel iránta?

2016. márc. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ismerős..bár nálunk ennek vége lett mert többet kezdtem érezni.. :) és ő elmenekült..


azóta van egy korban hozzám illő barátom:)

2016. nov. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!