Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem tetszek az egyik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem tetszek az egyik tanáromnak. Véleményeznétek?

Figyelt kérdés

A történelem tanáromról van szó. 36 év körüli, helyes fazon. Családja is van meg minden. A lányokkal amúgy is engedékenyebb (azokkal akik nem pofáznak egész órán), de dolgozatkor senkinek nem segít. Nekem segített.

Egyszer felelt valaki, és közben nekünk a könyvet kellett olvasni. Felnéztem és pont rámnézett, elkapta a fejét (teljesen higgadtan). Aztán direkt megfigyeltem és dolgozat közben is néz. Egyébként szép lány vagyok, és szerintem egy szép lányt megnéz mindenki. Még én is. De meg szoktam érezni, ha valaki máshogy néz rám. Akkor is ha csak egyszer néz rám. Részemről inkább csak rajongás.

18/L

Amúgy vicces tanár, modern poénokkal, de sosem viszi tulzásba és álmodtam is már vele érdekeseket.

Vélemény?:)


2010. márc. 17. 15:20
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%
terhes vagy:)
2010. márc. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
26%
szerintem britni még mindig szűz
2010. márc. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
93%

Ha tényleg szép csaj vagy akkor ebben nincs is semmi furcsa, hogy megnéz, és ebben az esetben tetszel is neki!

Olyan férfi nincs akinek ne tetszenének a szép csajok, kivéve a homokosokat, stb.

2010. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
56%
Nem hiszem,hogy pont miattad kockáztatná az állását meg a családi életét.Azt sem hiszem,hogy pedofil úgyhogy csak arról van szó ,hogy képzelődsz.Maximum ha jó tanuló vagy akkor figyel fel rád és akkor se úgy ahogy te gondolod.
2010. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Igen tudom. Becsábított a történelem-előadóba. Sggfej.
2010. márc. 17. 15:26
 6/25 anonim ***** válasza:
26%
undorító alak
2010. márc. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Terhesen is le tudsz fogyni,nyugi.
2010. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
34%
első azt a másikhoz kellett volna írni!:D
2010. márc. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Hát nem is arra mondtam, hogy kockáztatná az állását/családját. Nem is gondoltam ilyesmire. :) De engem nem zavar kicsit sem, jól esik, ha egy érett férfi is szépnek tart. Jó tanuló is vagyok. Csak biztospontnak érzem, biztosabb pontnak mint az osztályfőnökömet. Amikor rossz kedvem van, vele beszélnék a legszievesebben, de félek, hogy furcsán nézne rám.
2010. márc. 17. 15:30
 10/25 A kérdező kommentje:
Nem csábított be sehova, csak az első válaszára reagáltam. Mi ez, hogy terhesen is le tudok fogyni? Értelmes emberek nincsenek??
2010. márc. 17. 15:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!