Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a diplomaosztón, a diplomám...

Ha a diplomaosztón, a diplomám átvételekor náci karlendítéssel üdvözlöm az ott megjelenteket, attól még jelentkezhetek ugyan ide MSc képzésre?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem szeptembertől ugyan arra az egyetemre MSc képzésre, ha náci karlendítéssel üdvözlöm a diáktársaimat, tanárokat és a megjelent vendégeket akkor a felvételinél nem fognak egyből elutasítani, nem fogok hátrányt szenvedni ugye?

2017. jún. 26. 23:48
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
81%
Meg ne próbáld b@sszameg!
2017. jún. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ez teljesen természetes, én fekete Volgával és fekete ballonkabátban mentem a hónom alatt egy Makarovval, meg mindenkit elvtársnak és elvtársnőnek szólítottam... ja, mondjuk engem nem vettek fel, nem is értem. De te azért próbáld meg, hátha a te ideológiád szerencsésebb lesz.
2017. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Dzseri ***** válasza:
39%
próbáld ki, vállald az elveidet, akármilyen szánalmasak is
2017. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Nem hiszem hogy komolyan beszélsz.
2017. jún. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Melyik berlini egyetemet céloztad meg?
2017. jún. 27. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Szerintem emiatt nem fognak "kizárni", de meg lesz rólad a véleményük. De szerintem jobb már ilyen "korán" begyakorolni, hogy mit illik megtenni és mit nem, mert pár év múlva ilyesmikért az állásodat fogod elveszíteni, az meg annyira nem buli.
2017. jún. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Ennel mar csak az lenne a jobb, ha ez orvosin lenne, es Mengele Józsefnek hívnának.
2017. jún. 27. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D
2017. jún. 27. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
80%
Egész biztosan lehozná némely szenylap is a sztorit, a fél zsidó médiánk ezen csámcsogna egy hetet, neked meg tönkretennék az életed... mondjuk rá is szolgálnál...
2017. jún. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Jelentkezhetsz, leszar teged mindenki, nem teged fognak figyelni.
2017. jún. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!