Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit kaphatok ezért? Nagyon...

Mit kaphatok ezért? Nagyon izgulok emiatt.

Figyelt kérdés

Ma a folyosón néhány barátommal hülyéskedtem szünetben és ott mindenki szeme láttára csináltam egy náci karlendítést.

Csak a probléma, hogy ezt egy tanár is látta aki hát elég dühösen nézett rám és azt mondta, hogy erről még beszélünk.


Csak egy kicsit poénkodtunk, mert vannak ilyen náci haverjaim és róluk meséltem.

Mellékesen megjegyzem, hogy ez egy gimnázium.


Nagyon félek most emiatt, szerintem a tanárok mérgesek lesznek.


Mire számíthatok?



2017. máj. 31. 22:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg csak el fog beszélgetni veled, ha normális akkor nem fog intőt meg igazgatóit meg ilyesmit intézni, azzal nem érne el semmit
2017. máj. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
96%

Ha kérdez róla mond el neki őszintén, amit itt leírtál, hogy miért tetted.


Egyébként most szörnyűnek tűnik és úgy érzed, hogy ez a legnagyobb probléma a vilàgon, de hidd el egy intő az semmi. Nekem soha sem volt, mindig izgultam mindenen, de így visdzagondolva a gimmnáziumot nem kell olyan komolyan venni és rágörcsölni. Én elrontottam, de nagyon, sokkal jobban lazítanom kellett volna... Jó, ha intőt kapsz, anyukád biztos nem lesz boldog, de pár év múlva senkit sem fog érdekelni. Nem az lesz, hogy nem veszünk fel az állàsra mert ekkor és ekkor intőt kaptál a gimmnáziumba... lehet, hogy kicsit hülyén fogalmaztam, de remélem érted :)

2017. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Vigyázz az ilyesmivel, mert nem tudhatod, hogy kinek a rokonsága érintett a témában, és kit sértesz meg... Bár a tanárok szerintem tudtában vannak annak, hogy a gyerekek fel sem fogják, mi ez az egész náci dolog. Valószínűleg el fog róla majd veled beszélgetni, elmondja, hogy mit csináltak a nácik, és a szádba rágja, hogy horogkeresztet rajzolni bűncselekmény, a karlendítés pedig nem illik egy gimnáziumba stb. Nem hiszem, hogy ennél tovább menne, akkor lenne ebből komolyabb dolog, ha tényleg telefirkálnád az iskola falát önkényuralmi jelképekkel... Egy karlendítésből még nem csinálnak ügyet szerintem .
2017. máj. 31. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Mi az igazgató helyettes előtt csináltuk, de csak elmosolyodott és viccesen leszidott minket.De ez tanártól függ, van aki ezért simán kirugatna.
2017. jún. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt poènnak szàntad , ennyit kell mondani , ha ezen is paràzol , mit fogsz csinalni a kemènyebb akadàlyokkal ?
2017. jún. 1. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, ne izgulj, ha kapsz is valamit, nem az életed múlik rajta! :)
2017. jún. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!