Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mostani középiskolások!...

Mostani középiskolások! Nektek mi történt az általános iskolai osztályotokkal a ballagás után?

Figyelt kérdés

Nemrég ballagtam általános iskolából. Engem az érdekelne, hogy mi lett az egykori osztályközösségetekkel. Szerveztek találkozókat? Hiányoztok egymásnak? Szétszéledtetek? Tartjátok még a kapcsolatot? Megszakadtak az akkori barátságok/ kapcsolatok? stb.

Írjátok meg tapasztalataitokat, mert nagyon kíváncsi vagyok, hogy nálatok hogyan alakultak a dolgok fél év/ 1-2 év elteltével.



2017. jún. 27. 21:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
most ballagtunk, a gimi még nem is kezdődött el, pár s*ggf*j kirakott mindenkit facen osztálycsoportból azóta én csak egy lánnyal beszélek hetiszinten, néha találkozunk. Az utolsó félévben legjobb barátok voltunk, sajnos ez mára nagyon megromlott, az új osztályból nekem már most vannak barátaim szerencsére, és sokkal jobban önmagam tudok lenni mellettük, a mi társaságunkban is sokféle ember van, pedig a suli mégcsak három nap múlva kezdődik. Elrepül ez az idő, én nagyon izgulok, de várom is, ahogy a többiek is:D tehát szerintem sokkal jobb lesz az új osztály, főleg hogy én mindig kicsit kikozositett voltam, különösen az utolsó 3 évem volt rossz, így nagyon szeretném hogy az "újak" ne " a hülyegyerek"-ként emlegessenek, hanem megbecsüljenek és egyenrangú tagként kezeljenek, mert ilyenben nagyon régen volt részem. Még az is lehet, hogy a gimit szeretni fogom, ki tudja:) (az általánost utáltam, gyomorgörcsel gondoltam rá, és bármilyen sok boldog percet okoztak nekem az utolsó félévben, csak szenvedés jut eszembe, ha rágondolok)
2017. aug. 29. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!