Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kit szoktak az iskolában az...

Kit szoktak az iskolában az iskolatársak szekálni? (Engem igen de már nem nagyon érdekel valahogy mostmár annyira ovis, hogy odajönnek a beszólásaikkal :/) Ti ezt hogyan kezelitek? (13/f)

Figyelt kérdés

2017. júl. 2. 21:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem, régebben. Bár nálam aránylag még "indokolt" is volt, a viselkedésem miatt. Emiatt évek óta nincsenek barátaim, pedig háromszor váltottam iskolát. PTSD-m (poszttraumás stressz szindróma), szorongásom, depresszióm, és pszichogén amnéziám van. Ezeknek egy része az iskolai bántalmazásnak köszönhető.

15/L

2017. júl. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na az nagyon rossz :/ szerencsére nem estem depresszióba

najó volt olyan évem nekem,hogy elvoltam zárkózva nagyon de ottvolt nekem a zene és tulajdonképpen ez hozott ki meg egy osztálytársam a bezártság alól de csak annyit mondok keress barátokat ne iskolákban,mert ott általában csak az van,hogy ha valami betegsége van az embernek szivatják mintha ők különbek lennének holott nem is...

2017. júl. 3. 09:23
 3/4 anonim válasza:
0%

Én piszkáltam régebben az egyik o.társamat. De már nem :"D


13/L

2017. júl. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát engem is egy ideig piszkált 3 r!b@anc, de abbahagyták egy idő után. Én nem foglalkoztam velük, de azért idegesítettek azok a dolgok, amiket mondtak rám. 12/L
2017. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!