Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mással is bántak durván a...

Mással is bántak durván a gyakorlati helyén?

Figyelt kérdés
Vagy csak én szívok?
2017. júl. 6. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Iskola időben volt gyakorlatom. Engem beültettek egy irodába, hogy tanuljam a sulis dolgokat, aztán rám se néztek.
2017. júl. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
velem sose, pedig voltam páron. Veled mit csinálnak? milyen helyen és milyen gyakorlat?
2017. júl. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nagy örömmel mentem a választott gyakorlati helyre bemutatkozni. Az volt minden vágyam, hogy oda mehessek (közel van a lakhelyemhez, abba a városba jartam középiskolába is, mindig azt terveztem h ott fogok élni). Nagy csalódas volt, mikor az intezményvezető nekem állt, hogy miért oda jelentkeztem nekik az plusz munka meg miattam ne járjanak csak ellenőrizgetni őket. Olyan stílusban, hogy már majdnem sírtam. Útközben jó pár hívást elrendeztem, hogy akárhova csak oda ne kelljen visszamennem.
2017. júl. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igen azt mondtak hulye vagyok amiert nem tudtam csinalni amit mondtak, meg hogy ki kell dobni a szemetet azaz engem.
2017. júl. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Egyeduli lanykent inkabb hercegno voltam.
2017. júl. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Minden kuli munkát velem csináltattak,még a hűtőláda oldalára fagyott vért is velem takarítatták le, meg egyéb fincsi dolgokat. A műszakvezető valami hihetetlen kis patkány volt. Legszívesebben otthagytam volna a fenébe,csak nagyon meg kellett csinálnom a kötelező gyakorlati időt,és máshová már nem tudtam menni, így lenyeltem a békát.
2017. júl. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!