Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Felidegesített a gyakorlati...

Felidegesített a gyakorlati tanárom. Szerintetek igazam van ezzel kapcsolatban? (lent. )

Figyelt kérdés
Az van hogy -5 fokban kellett kimennünk a tankertbe és 3 órán át kint voltak tegnap délelőtt,én viszont megszöktem arról a két óráról ,mert még a betegségből se jöttem ki teljesen.Felháboritó,ilyet régen egy osztállyal se csináltak,mert télen mindig ugy van hogy bent vagyunk gyakorlaton is.Senki ,de senki nem dolgozik kintbakkor ezek mit képzelnek.

2016. dec. 14. 15:13
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs igazad. Miért baj hogy 3 órát kint kell lenni? Ennyire már ne legyél anyámasszony katonája. Gondolom a többiek is kibírták és nem túlélő táborba küldtek -20 fokba. Más is van kint mikor buszra megy, vár stb. Az a felháborító hogy ilyen nyipánc vagy.
2016. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem a szobában ültek télen. Volt, amikor fát kellett vágni. Semmi bajotok nem lesz, ha levegőn vagytok pár órát. Sőt! Ha bent vagy a melegben, hamarabb megfázol, ha kimégy.
2016. dec. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg felháborító. Meg az is, hogy generációk nőttek fel úgy, hogy tesiórákon kisgatyába futották az iskolaköröket a -5 fokba.
2016. dec. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nincs. Volt egy kötelezettséged, ami alól se szó se beszéd kibújtál, mégcsak arra se volt gerinced, hogy odaálj a tanár elé és nyíltak ellenkez.


"Senki ,de senki nem dolgozik kintbakkor ezek mit képzelnek."


Lóf.szt nem! Elmondanám, apámnak kertépítő cége van, ha úgy jön ki a meló lazán elvárják, hogy január közepén hóban szétterítsd a fagyott földet vagy éppen fát ültess. És nem egyszeri példa, kb minden évben eljátsza valaki... Szóval te itt baromi nagy tévedésekben élsz a munka világval kapcsolatban.

2016. dec. 14. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
A tanárodnak van igaza, mivelhogy elfelejtetted felvenni a Nyápic vagyok! pólót. Így tévedésből azt gondolta, hogy normális fiatal vagy, szóval ezentúl hord rendszeresen azt a pólót Ödönke!
2016. dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Életképtelen, munkakerülő senkiházi vagy, cserébe viszont jó nagy a pofád.. A legrosszabb párosítás..
2016. dec. 14. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nincs igazad kedves kérdező. Ha felháborított Téged a tanárod valahogy viselkedése akkor szerintem rosszul választottál szakmát. Nem szétoltani akarlak, de a munkaerőpiacon ezt nem fogják tolerálni.

Üdv a nagybetűs életben!

2016. dec. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Minden nap elsétálok a kutyámmal a (nem túl) közeli erdőbe meg vissza. A lépésszámlalós órám szerint az 10km, kettő óra alatt. Mondom minden nap, esőben is, télen is. Nő vagyok, a kutyám meg egy tízkilós terrier. Te meg fel vagy háborodva, hogy egy héten egyszer ki kellett tolni az orrodat... hát te tudod.
2016. dec. 14. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
De egy munkahelynek is be kell tartani hogy megfelelő körülmények között dolgozzanak,a tétel füzetemben az van hogy szabadban dolgozni +4 fok alatt csak akkor lehet ha adnak védőitalt és 10 perc pihenő meleg helyen óránként 10 perc.Zárt térben pedig +10 fok alatt.
2016. dec. 14. 19:24
 10/17 A kérdező kommentje:
ÉS EZT ŐK NEM TARTJÁK BE. Gecc fejüek
2016. dec. 14. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!