Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért utálnak a régi sulitársaim?

Miért utálnak a régi sulitársaim?

Figyelt kérdés

Általános suliba jártam,de átiratkoztam tavaly évvégén egy 6 osztályos gimnáziumba. Az általános suli helyi volt tehát a sulitársaimmal mindig összefutok és sosem köszönnek úgy néznek rám mintha megöltem volna valakit,kibeszélnek. És nem csak a volt osztálytársaim, hanem kb az egész felső tagozat. A tanárok sem köszönnek már vissza ha találkozok velük(kivéve hármat). Kitöröltek facebookon,van aki letiltott. Egyszerűen gyűlölnek.:( Nem csináltam velük semmit. Nekem ez nagyon rosszul esik. Azt hittem jóban leszek velük miután elmegyek is. De nem. Már nem is megyek ki az utcára. Az egyik régi osztálytársam szülei IS már nek bírnak de ezt már tényleg nem értem hogy ők miért...

De miért utált meg így és ennyire mindenki? Tényleg nem csináltam semmit. :((



2017. júl. 7. 11:44
 1/2 anonim ***** válasza:
74%
Lehet valaki pletykált rólad valamit, de különben sz@rd le őket.
2017. júl. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
74%
Majd felülemelkednek az emberi kicsinyességükön. Van új osztályod, koncentrálj arra.
2017. júl. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!