Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Még mindig nagyon hiányzik a...

Még mindig nagyon hiányzik a régi iskolám?

Figyelt kérdés
Már 1 éve ballagtam az általános iskolámból de még mindig nagyon hiányzik.Általánosban szinte mindenkivel jóba voltam és mindenkit ismertem imádtam odajárni olyanok voltak nekem mint a családom a tanárokat is nagyon szerettem főleg az osztályfőnökömet.Napközis voltam szóval mindennap 16:30-ig bent voltam és rohadtul hianyzik a napközi is.Ballagáskor nagyon szomorú voltam de azt hittem majd az új iskolát is szeretni fogom de nem így lett utáltam ezért átmentem egy másikba de ott se sokkal jobb...Az összes volt osztálytársam imádja az új iskoláját és senkinek se hiányzik az általános csak nekem mit tegyek nagyon hiányzik vissza szeretnék menni!! :( :( :(

2016. aug. 8. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne hátrafelé bámulj, nem arra mész..


#deep

2016. aug. 8. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Velem ez pont hogy gimnàziummal fordùlt elő :)

én is ugyan ìgy èreztem mint te.2 èvig jàrtam az első gimimbe ,de anyagi okok miatt ott kellett hagynom ..a màsodik gimi viszont pocsék volt..idén érettségiztem,alig vàrtam,hogy vège legyen.

Sajnos csak azt tudod csinàlni ilyen esetben,hogy kibirod..

szörnyű 4-5évig olyan suliba jàrni ahol nem èrzed jòl magad ,de muszàj lesz vègig csinàlni ,mert kell a végzettség vagy egy érettségi..

én ùgy éltem tùl 3 èvet,hogy koliba költöztem.A kollégium egyszerűen csodàs,rengeteg baràtom lett ott és a hangulat is csalàdiasabb..

ezt tudom ajànlani neked azonban hallottam ezt-azt a Budapesti kolikrol és a vidékiekhez képest nem olyan jòk

2016. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!