Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Lehet beleszólásom abba,...

Lehet beleszólásom abba, melyik osztályba rakjanak?

Figyelt kérdés

Az iskolámban van szakképzés és a 12. évfolyamból szinte mindenki itt marad technikusnak, legalább is a mi osztályunkból csak 2 ember megy jövőre egyetemre. És azt mondták, úgy fogják beosztani az embereket a technikus osztályokba, hogy akik eddig osztálytársak voltak, továbbra is azok legyenek, meg még pár szempont alapján, pl. úgy tudom, tanulmányi átlag alapján is..És én valószínűleg egy osztályba kerülnék pár suttyóval a volt osztályomból, akik 4 éven át megkeserítették az életemet és már azon gondolkodtam, inkább otthagyom az iskolát, minthogy még egy éven át tűrjem az óvodás szintű beszólásaikat meg a kibeszélésüket, meg az idióta történeteket, amiket kitalálnak rólam és terjesztgetnek..Ráadásul sikerült elérniük, hogy pár emberen kívül mindenki megutáljon az osztályból, anélkül, hogy egy szót is valaha beszéltek volna velem kb. És akikkel jóban voltam, mind más csoportba kerülnek majd, szóval nem lesz egy személy sem az osztályban, akivel akár csak el tudnék beszélgetni.

Szóval szerintetek kérhetem valahogy, hogy egy másik osztályba kerüljek?


2017. júl. 12. 15:34
 1/2 Belavia válasza:
100%
Miért ne kérhetnéd? Titkárság, igazgató, erre vannak.
2017. júl. 13. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2017. júl. 14. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!