Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy illeszkedjek be egy...

Hogy illeszkedjek be egy olyan osztályba, ahol én leszek az egyetlen lány?

Figyelt kérdés

Szeptemberben fogom kezdeni a középsulit és hát az egész suliban kb 10 lány van, a mi osztályunkban egy sem lesz. Viszont egy másik velünk párhuzamos osztályban 3 is van, de nekem ez jutott.

Szinte minden leendő osztálytársamat össze tudták szedni egy helyre facebookon, kb 2-3 kivétellel, de eddig nem tűntek túl szimpatikusnak. 5ből 4 úgy kezdte a beszélgetést, hogy jé te leszel az egyetlen lány? Aztán elkezdtek röhögni, mert hogy lányok nem sűrűn fordulnak meg erre (a suliban inkább fiúsabb dolgokat lehet tanulni). Meg hát nem vagyok túl szép,szemüvegem is van, bár nem állandó.

Már most van egy srác, aki elkezdett piszkálni, végignéztem a facebookját és a képei alatt kb minden csaj csöpög, az instagramjáról nem is beszélve. A barátnőjéről is annyit, hogy tele van vakolattal az arca, meg mindene kivan. Meg velem szinte senki nem akar beszélni, kicsit kiközösítve érzem magam. Hátha majd ha elkezdődik a suli, máshogy fogom érezni magam, de nem hiszem.. Elég csendes vagyok egy olyan közegben, ahol alig ismerem az embereket és úgyis arra figyelnek fel, aki nagyhangú. Én sem szép nem vagyok, sem egyfolytában bulizós, sem nem túl sokat beszélő. Meg vannak, akik úgy jönnek ide, hogy ismerték egymást előtte, így vagy öten el lesznek egymással. A többieket nem érdeklem. Szóval kicsit parázom..


2017. júl. 4. 10:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem tekintsd ezt egyfajta kihívásnak. Egy próbának, ahol igyekszel kapcsolatokat teremteni. Ne aggódj ezen, biztos vagyok benne, hogy lesznek normálisabbak akik nem fognak azon fennakadni, hogy lány vagy. Egyébként elég gyerekének lehetnek azok a fiúk ha az a bajuk, hogy van lány az osztályban
2017. júl. 4. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz gond. Biztosan érdekes lesz nekik, hogy van egy lány az osztályban és biztosan sokan fogják a társaságodat keresni.

Nálunk fordítva volt. Csak pár fiú volt, de így rájuk jó sok lány jutott :)

2017. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
tanulni, vagy mit akarsz? ha nagyon gáz lesz a közösség akkor órán figyelsz az anyagra, szünetben meg bármely emberkével eltrécselhetsz, nem muszáj osztálybelinek lenni.
2017. júl. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen szak?
2017. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A sok fiu kozul lehet megtetszik neked valaki ;)

Probalj a pozitivumokra gondolni :))

2017. aug. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!