Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ebből lehet tényleg banda? Ez...

Ebből lehet tényleg banda? Ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval idén voltam elsős középsuliban és valamilyen okból kifolyólag megszűnik az az iskola ahol idén tanultam így át kell mennem másik suliba ami közel van.Ez az iskola nagyon pici volt és itt olyan volt a környezet mint egy család.

Én közbe jóba lettem az osztályfőnökömmel és közösségi oldalon beszélgettünk mindenféle dolgokról, persze ő nem mondta el a magán jellegű dolgait, én meg nem kérdeztem rá mivel van magánszférája.

Az osztályfőnököm eléggé kedvel mint egy diákot, és ez nem több mielőtt még valaki azt hinné...

Ugyan úgy foglalkozott velem mint másokkal és nem kivételezett velem semmiben.

Én a többi tanárral is jól kijöttem de velük nem beszélgettem.Aztán elkezdtem beszélgetni a takarító nővel meg a titkárnővel mert sokszor bentmaradtam focizni osztálytársakkal és jókat beszélgettünk velük.Aztán kiderült hogy a titkárnővel egy kerületben lakunk.Év vége felé pedig mikor egyedül voltam bent, ott volt az osztályfőnököm, a takarító nő, és a titkárnő.Kimentek az udvarra és leültek a padra.Kimentem az udvarra de nem tudtam hogy ott vannak, aztán csatlakoztam hozzájuk.Nagyon jól éreztem velük magam mert jól elbeszélgettünk és elhülyéskedtünk.

Aztán a titkárnővel mentem egy járművön haza.

A titkárnő mondta hogy ez egy banda, de nem tudom hogyan jött neki ez csak ezt mondta én meg azt hittem hogy hülyéskedik...

Ugye vége lett a sulinak és amikor már nem találkoztam az osztályfőnökömmel akkor is beszéltem vele közösségi oldalon és írásunk alapján sokkal jobban odafigyelünk egymásra és kedvesebbek vagyunk egymással mint eddig, mivel suli időbe nem mutathattuk ki hogy kedveljük egymást mert törvény ellenes és azt gondolnák hogy szerelmesek vagyunk, holott semmi szerelemről nincsen szó, ezt lehet hogy most itt sokan félreértik de nem érzünk egymás iránt semmit.

Aztán a héten bementem abba a suliba és ott találtam a tikárnőt, vele beszélgettem meg xD még twich-et is néztünk, kiderült hogy ő is ugyan azt a videóst szereti amelyiket én.Nem volt dolga akkor így néztük meg beszélgettünk.Aztán megjelent az osztályfőnököm mert alá kellett írni neki papírokat és megjelent pont a takarító nő is.Aztán hülyeségből mondtam a titkárnőnek halkan hogy itt a banda.

Amúgy a bandáról csak a titkárnő tud meg én.

Aztán jót beszélgettünk, meg hülyéskedtünk.Attól függetlenül hogy én voltam ott az egyetlen gyerek.

Aztán elmentek és én megvártam a titkárnőt hogy vele menjek haza aztán út közben beszélgettünk hogy majd otthon ő is nézni szeretné a videóst és én is és mondtam hogy akkor majd írok neki és akkor nézhetjük együtt.

Aztán a bandáról beszélgettünk és mondta hogy írjak az osztályfőnökömnek hogy majd hozzuk össze a bandát...

Aztán megkérdeztem hogy csináljak-e chat csoportot a bandának és mondta a titkárnő hogy csináljak.Igazából az jutott eszembe hogy inkább először elkéne mondanom az osztályfőnökömnek és megkéne megkérdeznem hogy benne lenne-e és hogy őt nem zavarja...

Szerintem ez nem szokványos tanár-diák kapcsolat.Mondjuk igazából nem is tanár-diák kapcsolatról van szó mert a takarító nő meg a titkárnő nem tanár.Viszont már nem tanít az osztályfőnököm.Bár fura hogy így találkozgatok a volt suliban lévő dolgozókkal... Meg ez az egész fura szerintem.

De ez azért alakulhatott ki mert kis iskolába jártam ahol családtagként működek mind a diákok, mind a tanárok.

Amúgy az osztályfőnököm férfi és 30-as.

A titkárnő 20-as.

A takarító nő 50-60-as körüli.

Én meg 16 vagyok.

Én azt gondolom hogy egy ilyen kapcsolat fura és nem megszokott, de ugyan akkor jó is és semmi cél nincs amiért én velük vagyok.

Igazából a kölcsönös tisztelet megvan és ha valakinek problémája van azt nyílván nem nekem fogják elmondani... Szóval jóban vagyunk de nem csinálunk ilyeneket... Én természetesen megnyílok és ha baj van vagy tanácsra lenne szükségem akkor én elmondhatom nekik a dolgot és segítenek.

Semmi képpen nem szeretném őket elfelejteni.

Mondjuk nem hinném hogy fogunk találkozni mert mindenkinek megvan a maga dolga... De beszélgetni meg tudunk.

Szerintetek ebből lehet tényleg banda?



2017. júl. 14. 10:15
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lenne normális? Aranyos sztori :D Te lány vagy, ugye? Mondjuk azt nem tudom, hogy mennyi eséllyel fog megmaradni a társaság most, hogy már nem egy helyen fogtok dolgozni/tanulni, de próbáld csak megkérdezni az osztályfőnököd erről, veszteni valód úgysincs.
2017. júl. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem nem...
2017. júl. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
2. Vagyis nem lehet belőle banda szerintem 😄
2017. júl. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
40%
Nem hiszem,hogy hosszas lenne.
2017. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez egy bűnbanda, 10-től 15 évig tartó fegyházbüntetés jár érte.
2017. júl. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Még várom a válaszokat, kíváncsi vagyok ki mit gondol...

2017. júl. 14. 17:17
 7/8 anonim ***** válasza:
jól kijöttök egymássaé és ennyi,miért lehetnétek barátok?Mondjuk szerintem a banda túl közvetlen szó erre és ez a szó inkább a 10-en 20-on évesek baráti csoportjaikra jellemző.(na meg a bűnbandák rövidítése is ez
2017. júl. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#7 nem mondtam hogy barátok vagyunk, sőt nem is úgy beszélünk egymással mint a barátok.A tiszteletet meg nyílván megadom.


Amúgy megkérdeztem az osztályfőnököm és mondta hogy nyugodtan csináljam meg.

Megcsináltam a csoportot és én mondtam is hogy nem azért szeretném létrehozni hogy aztán ne beszélgessünk... Ők nyílván dolgoznak és most én is dolgozom de attól még amikor van időnk tudunk beszélni...

2017. júl. 17. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!