Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az normális, ha megtudom,...

Az normális, ha megtudom, hogy egy énekes halott akkor nem akarom tovább hallgatni és kitörlöm a számot? Lent!

Figyelt kérdés
Szóval például meghallottam egy számot és lementettem és utána néztem a bandának/ énekesnek és rosszul éreztem magam amiatt, hogy hallgatom a zenét és valahogy ilyen furcsa érzésem támadt hogy akinek a hangját hallgatom, az már soha többet nem tud beszélni és ilyesmi. Ez normális? Veletek már volt ilyen?

2015. máj. 6. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A te dolgod, ha így érzel, mindenesetre rengeteg jó zenétől fosztod így meg magad. (John Lennon, Queen, Dio, stb... az ő zenéjüket kár lenne emiatt nem hallgatni többé.)
2015. máj. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. John Lennon-nál volt a legrosszabb. Egyszerűen a sírás kerülgetett és nem bírtam tovább hallgatni.
2015. máj. 6. 21:47
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak sajnálom, hogy soha többé nem fogok már új számot hallani tőlük.. Ők is tisztában voltak azzal, hogy egyszer meghalnak mégis maradandót alkottak. Ha mindenki így gondolkodna, mint te biztos szomorúak lennének.
2015. máj. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

Én is így voltam, amikor megtudtam, hogy Kurt Cobain.. meghalt.

Annyira szomorú

De csak még jobban szeretem a Nirvanát :)

Iszonyat jó

2015. máj. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Normális csak kicsit furcsa engem pl. egyálltalán nem zavar végülis (ahogy már írták ) azért énekeltek hogy maradandót alkossanak :)

Az pedig más tészta ha azért nem hallgatod tovább mert kiderül az énekesről hogy bedrogozva megerőszakolt egy 4 évest (Lostprophets)

2015. aug. 11. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!