Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Veszprémi Táncsicsba járnak...

Veszprémi Táncsicsba járnak kpopperek?

Figyelt kérdés

2017. júl. 20. 15:59
 1/4 anonim ***** válasza:
63%
Minden közösségre jellemző hogy mindenféle stílusú, orientációjú, szellemiségű, személyiségű és egyéb elvont dolgokat és szubkultúrákat kedvelő emberek járnak, így az sem lesz kivétel. Én mindenesetre nem reklámoznám mert gyorsan bekerülhetsz vele a "nyomi/gáz" klikkbe.
2017. júl. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
#1 Azt, hogy kikkel akar barátkozni, azt had döntse el ő! Sok különböző stílus van, egy stílus egyetlen gyengéje, hogy lenéz más stílusokat!
2017. júl. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
46%
Szerintem mindenhová járnak ilyen emberek, manapság eléggé felkapottak a k-popzenekarok.
2017. júl. 22. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 évet húztam ott le, egyszer sem találkoztam ilyen emberrel. Mondjuk attól még hogy külsőre nem látszik, lehet hogy ezt a stílust kedveli...
2018. jan. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!