Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kpopperek! Szerintetek az...

Kpopperek! Szerintetek az alábbi bandák közül melyik a leghíresebb?

Figyelt kérdés
Bts, Got7, Bigbang, Exo? Szerintetek melyik a leghíresebb? Nektek melyik banda a legszimpatikusabb?

2017. máj. 24. 17:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem egyértelműen a BTS.

Talán sorrendben így:

BTS-BigBang-Exo-Got7.

(Javítsatok ki, ha szerintetek nem)


Én mindegyiket nagyon szeretem, de a Got7 és a BTS a kedvencem ezek közül.:D

2017. máj. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%
EXO. :)
2017. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
A kédés, hogy hol mert koreában meg úgy a nyugati világban szerintem az első válaszoló sorrendje (BTS-Bigbag-EXO-GOT7) nekem a legszimpibbek: Bigbang és a GOT7 (mindekettő UB banda)
2017. máj. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Mivel most volt a Billboardson a BTS, megmerem kockátatni, hogy Ők.

Album eladásban viszont az EXO jeleskedik legjobban eddigi megfigyeléseim szerint. Szóval, ha azt nézzük EXO.

A felsoroltak közül a BigBanget bár egy hatalmas névnek tartom ebben a műfajban, nem Ők a kedvenceim. Ezek közül természetesen az Exo és Got7 a legszimpatikusabbak.

2017. máj. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem még mindig a BigBang az akit az egész világ ismer, és ők vannak legrégebb óta a szakmában a felsoroltak közül. Oké, hogy most már csillapodott a hisztéria körülöttük, de mégis ők azok akiket szinte minden országban ismernek.

Ha meg az a kérdés, hogy jelenleg ki a legfelkapottabb akkor BTS. 1-2 éve meg az EXO volt.

A Got7 még nagyon az elején jár, valahogy még nem kaptak akkora hírnevet, bár én odavagyok a legtöbb számukért, nagyon királyok. ♥

2017. máj. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
0%
szerintem nigahiga. a többiről nem is hallottam még, és úgy érzem jót tesz ez a lelki világomnak, hogy tudom, még van a világnak egy szörnyű szeglete amitől biztonságban vagyok.
2017. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Bigbang a leghíresebb, úgy tudom, de az én kedvencem a Bts *-*
2017. máj. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 ncskcsk ***** válasza:
100%

Nemzetközi szinten: Big Bang > BTS > EXO > Got7

Koreai szinten: Big Bang > EXO > BTS >>>>>>>> Got7

2017. máj. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szerintem nemzetközi szinten a " leghíresebbek" az a BigBang. Jó - jó mostanában a népszerűségük vetekedik a BTS-ével,de szerintem ők vannak a legrégebben a szakmában és azt látom,hogy a BTS tagok számára még mindig példaképek nem pedig vetélytársak. Az EXO is nagyon populáris banda ,de mostanában valahogy a BTS mintha felülmúlná őket ( ne értsétek félre EXO-L ek én ugyanolyan szinten kezelem őket) ,de a BTS-t valahogy valami emeli fölfelé ( pl.: Billbord) . Ezt amúgy RapMonster is mondta: Hogy egyik napról a másikra hatalmasat ugrott a megtekintések és a likeok száma ( ezen nagyon meglepődtek és még mindig nem tudják hova tenni). A Got7 szerintem egy nagyon tehetséges banda és úgy vélem ők a BTS-hez hasonlóak,de még eléggé újonc banda ,ezért nincs akkora hírük:),de én személy szerint IMÁDOM őket! Hát nekem a BTS az ub bandám ,de a BigBanget és a Got7-t is ugyan úgy imádom. Az Exot is szeretem ,de nekem valahogy ők annyira nem jöttek be:( ! A sorrend szerintem valahogy így néz ki:

1. BigBang

2. BTS

3.Exo

4.Got7

Ez csak a népszerűségi lista ,az én fejemben ez nem pont így néz ki !:)

2017. jún. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 Fanneszka válasza:
Hali. Szerintem a leghíresseb a BTS. Bár ez az én véleményem.
2017. aug. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!