Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért van az,...

Szerintetek miért van az, hogy a kpopperek jobban szeretik a BTS-t mint az EXO-t? Ti mit gondoltok kik helyesek belőle? Melyik bandát szeretitek jobban?

Figyelt kérdés

Szerintem az EXO jobb ugyanis a tagok helyesebbek,illetve a számaik sem olyan "düm-düm" zenék.Nem arra gondolok,hogy a BTS-ben nincs helyes,sem pedig arra,hogy az EXO-ból mindenki helyes.Az EXO-ból szerintem D.O.,Chanyeol,Sehun,Baekhyun,Kai,és Lay néznek ki igazán jól.A BTS-ből pedig Jimin,Jongkook,Suga és V.

Mindenesetre,ti hogy vagytok vele?



2017. júl. 18. 18:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
82%

Nézőpont kérdése, véleményem szerint tökre mindegy, hogy kik helyesebbek, ha a másik jobb zenét csinál. Továbbá egyik sem jobb a másiknál, maximum jobban tetszik, persze ez mindenkinél más.

Őszintén, szerintem mindegyikük helyes, de ha a BTS-ből ki kéne emelni, akkor Jin és Taehyung...Az EXO-ból már nehezebb kiemelni bárkit is, úgy gondolom..

Azért szeretik jobban a BTS-t, mert az a felkapottabb, azt látják mindenhol, Őket nyomják mindenhol. Persze ezért sokat tettek, keményen dolgoznak..Tehetségesek, de személy szerint (már) nem rajongok értük. Nálam ők a háttérzaj kategóriává nőtték ki magukat. [és ezt úgy mondom, hogy másfél éve talán az egyik kedvenc bandám is volt.] Az exo az egyik ub bandám, nekem az ő dalaik jobban átjönnek és a tagok is nagyon közel állnak hozzám.^^

2017. júl. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
77%

Mert a BTS most nagyon felkapott lett.

Én is imádtam őket régen, mára már nem annyira különösebben érdekel a banda. Instán, fb-n, youtubeon... mindenhol ők vannak. Beírod ebay-ra hogy BTS, 100 dologból 95 BTS cucc.

Igazából nem értem miért izélnek ennyit a srácok körül, egyszer majd lejárnak , jön a katonai szolgálat, rajongók 70%-a nagyban lefogja őket szarni.

Náluk rengeteg jobb banda van, de őket leszarják. Olyan most a BTS mint a Gangnam Style. Egy ideig a legjobb, majd jön valami ami leelőzi és el is felejtik.

EXO-t sokkal jobban szeretem, főleg hogy tegnap volt comeback(Lay nem volt benne:c) és ők voltak az első k-pop bandám.

Sokkal jobb számomra a SHINee(ami jövőre lesz 10 éves banda), 2pm, Infinite stb mint BTS.

Azóta kapják fel őket amióta kijött a Blood Sweat Tears és abba mindenkinek kis kisminkelt arca volt színes hajakkal és olyan csípőmozdulatokkal. Kedvencem amikor egy másik banda tagjáról van szó egy youtube videóban(Prince Mak, és asszem "Date with a k-pop idol" videónál történt, ugye PM volt a videóba és a kommentek 85%-a BTS-ről szól?! Merthogy mind a 240143 fangirl járni fog az egyik taggal:DD)

2017. júl. 19. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Jaj elírtam az ebay cuccot...

K-pop* írod be és 95% BTS cucc.

2017. júl. 19. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

OFF:

#2: Szerinted a Blood Sweat and tears előtt nem volt kisminkelt arcuk és színes hajuk?:D

ON:

Nemtudom miért szeretik jobban a BTS-t, pedig én is jobban szeretem őket:D a BTS az ub bandám, viszont rögtön a nyomukban van az EXO a Bigbang-el, Shinee-val és Got7-el egy vonalban. Nemtudom megmondani miért a BTS a kedvencem,az ő zenéjük egyszerűen jobban tetszik és a személyiségük is jobban megfogott. De az EXO-t is imádom, a mostani comeback nagyon-nagyon jó lett(csakúgy, mint az összes többi)♥️ De Yixing nagyon hiányzik:(

Amúgy kérdező:

"Szerintem az EXO jobb ugyanis a tagok helyesebbek.." <----- ezt a mondatodat inkább észre sem veszem. Ha helyesség alapján ítéled meg, hogy melyik a jó banda, akkor nem vagy igazi rajongó. Bocs.

2017. júl. 20. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Tényleg a BTS mostanába nagyon fel van kapva. Nekem ők voltak az első banda akiket megszerettem és ők voltak a kedvenceim...De ma már nem annyira rajongok értük,szeretem őket de nem ők a kedvenceim és nem is annyira követem már az életüket. Személy szerint én az Exot jobban szeretem❤ Igazából mindkét bandába helyesek a tagok,nem tudom eldönteni hogy melyikbe vannak helyesebbek.
2017. júl. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4. kommentelő

Bocsánatot kérek ebből a szempontból igazad van.Mondhatjuk úgy is hogy véletlen volt,mert végül is az volt.Igazából indokként akartam írni,de nem úgy sült el. Pl. szerintem a Monsta X tagok jobban tetszenek,szerintem helyesebbek mint a bts tagok,de a bts mégis jobban bejön.De köszönöm a kommenteket.^^

2017. júl. 20. 21:01
 7/13 anonim válasza:

Én igazából mindkét bandát nagyon szeretem, a BTS-vel előbb találkoztam, mint az EXO-val, és a Bigbang és a JYJ után a BTS és az EXO a harmadik kedvenc bandám.

A BTS-ből, nincs kedvencem, de ha nagyon ki kéne emelni valakit, akkor Jin, V és RapMonster. Az EXO-ból pedig Baekhyun, Chen és Chanyeol. Az új comeback pedig iszonyat jó lett, csak hiányzik Lay. (Ha lesz repackage album, azon remélem már rajta lesz)

:)

2017. júl. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 milikeabuli válasza:
100%
én az eddig összes komentelővel egyet értek de hozzá tennék még 1 okot hogy kezdenek el ameriakasodni (tudom nem értelmes) ezért sokkal több ember zenei elvárásának felelnek meg
2017. júl. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Évek óta benne vagyok a kpopban, és szerintem a BTS meg az Exo mind zene, mind helyesség szempontjából összehasonlíthatatlan.

Nálam a BTS a nyerő, és az utolsónak is igaza lehet. Én személy szerint az Exo tagjainak kinézetétől is rosszul vagyok, a zenéről nem is beszélve.

2019. júl. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
0%

Tudom régi a kérdés, de most rendesen fel*asztam magam az utolsó kommenten....

Kedves kérdező, nagyon kíváncsi vagyok, hogy te hogy is nézel ki. Ha már több éve "benne vagy a kpopban,, (Megjegyzem: ,, benne" az idolok, menedzserek, cégek vannak, te csak hallgatod.) akkor igazán felnőhettél volna ahhoz, hogy ne a külsője alapján ítélj meg egy tehetséges embert, mert a te cukifiúid annyira nagyon "helyesek,,.


Lassan 6 éve, hogy kpopot hallgatok, sok fajta fant láttam már, sok fajta bandával. Én nekem az EXO százszorta jobban szimpatikusabb mint a BTS, mégsem mocskolódok úgy mint az ARMYK 99%-a mostanság (Mint kedves említett előző kommentelő :) ) Én is szerettem a bandát, én is oda voltam értük, de meg tudtam őrizni az emberségemet azzal, hogy nem szóltam le "kisebb,, bandákat. Tegyük hozzá hogy a BTS-nek nagyon sok divat/fake/őrült/kistinilány fanja van a BST óta, nyilván azóta vett a banda egy 180 fokos fordulatot és őszintén megmondom míg a mostani fandom nagyjának akkor jött a rózsaszín köd, nekem akkor múlt el. Bármilyen videót néztem kpop témában én egyszerűen átugrottam őket. Elegem lett a fanfom viselkedéséből, és a fiúk nem túl őszinte változásából is. Számtalanszor, de tényleg számtalanszor próbáltam magam kibékíteni a fandommal (mert láttam pár nagyon szép kommentet Armyktól amik vissza adták a reményem (meg kell jegyeznem hogy nem magyaroktól)) és a bandával is ( feljöttek a régi szép emlékek amik miatt megszerettem őket) de mindig adtak okot rá hogy mégsem, de már őszintén nem is akarom hogy egy kalap alá vegyenek néhány fannal. (Mint kedves előző, például :) )


Az Exo fandomja is csinált már rossz dolgokat, de az Armykat nem lehet lekörözni..

Ezek után nem könnyű kitalálni hogy EXO párti vagyok. Lehet, hogy nem próbálnak átadni olyan súlyos értékű üzenetet mint a BTS, de ez nem is baj.


Azért ez a Love yourself dolog nem igazán hangzott nekem őszintén, azok után hogy a promóció idején Jimin 1 hét alatt 9 kilót fogyott mert nem volt megelégedve a külsejével, vagy Sugán tisztán látszódott/látszódik hogy depressziós (volt/vagy most is az nem tudom, nem követem őket.)


Zenében is, személyiségileg is, tagokban is, mindenben az EXO, köszönöm én a BTS-ből nem kérek, ahogy az előző válaszolóhoz hasonló Armykból sem.


Lehet hogy néhány helyen esetleg megsérthettem valakit, sajnálom nem volt szándékomban, de az indoklás nélküli mocskolódást nem tűröm egy banda iránt sem, legyen az ismert, vagy kevésbé ismert.

2019. aug. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!