Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mert ilyenek az...

Szerintetek mert ilyenek az osztalytarsaim? (15/F)

Figyelt kérdés
Amit tudni kell rolam,hogy szeretek beszelgetni masokkal,es hogy nem birom a nagy tomeget,es irtozom... Ha egyedul vagyok akkor szeretem kibeszelni az aznapi dolgokat... Tehat szeretek tarsalogni,jol el tudok beszelgetni egy barati tarsasagban pl. Suliban pl. Cikiztek(altalanos) az alakom miatt...Aztan lefogytam,de csak azert,mert bar alig kaptam levegot,futasnal meghaltam szinte... Rajottem arra ekkor,hogy rohadtul nem erdekel mit mondtok,es ez most is igy van... Uj suli meg minden... Kezdodott a szokasos..:D Furcsa volt minden... Probaltam bizonyitgatni az hitemet,de felesleges... Itthon beszelek eleget ugyis. Megtapasztaltam azt is ezaltal,hogy az embereknek NE akarj megfelelni,csak sajat magadnak... De akkor sem ertem hogy mert ilyen ellenszenvesek... Ha valami gyotor azt egybol kibeszelem, vagy elmondom vkinek... Szoval depressziora nem vagyok hajlamos. A kamaszkor testileg-lelkileg megvisel... Bar egy kapcsolat nem lenne rossz nekem... :D Bocsanat,ha erdekesen fogalmaztam...:)
2017. júl. 26. 02:20
 1/6 anonim válasza:

Szia! Nem igazán értem, amit írtál. És azt hiszem, hogy nagyjából ezzel meg is fejtettük, hogy mi a probléma. Ez alapján azt a következtetést tudom levonni, hogy nagyon sokat beszélsz feleslegesen és értelmetlenül, aminek se eleje, se vége. Ez más emberek számára fárasztó. Az emberek olyan beszélgető partnert szeretnek, aki nem csak beszél, hanem figyel is a másik emberre.

Csak hogy pontosítsunk. Tulajdonképpen ki vagy közösítve? Ha igen, mit mondanak az osztálytársaid? Miért nem akarnak veled egy társaságban lenni?

2017. júl. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tehát kivagy rekesztve? :/ és am duci is vagy? ha szeretnél beszélgetni írhatsz :) 16/f
2017. júl. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem vagyok kirekesztve,csak nem tudok mit kezdeni a suliban... Duci ket-3 eve voltam,lefogytam,most normalba vagyok
2017. júl. 28. 01:54
 4/6 A kérdező kommentje:
Egyes:Meghallgatok masokat termeszetesen... Arra torekszem, hogy mielobb otthon lehessek,az orakon(fejben) is mindig otthon jarok,utalom az iskolat,igy roviden fogalmazva:Dw
2017. júl. 28. 01:58
 5/6 A kérdező kommentje:
Elegge benan fogalmaztam,ne hari:( Egyebkent kettes...:D Nem vagyok lelkibeteg,megtanultam letojni mindenki velemenyet egy par eve...:D
2017. júl. 28. 02:01
 6/6 anonim válasza:
Huha mintha magam látnám össze vissza beszélsz 😂 valtogatod a témát. Nem találod a helyed?!
2017. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!