Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Komolyan mondom nem értem. A...

Komolyan mondom nem értem. A volt osztálytársaim (néha látom őket és akkor dumálunk) elkezdik hogy ők füveznek, meg hogy füves cigiznek. Ez most mi a franc? Honnan szerzik egyáltalán be?! Nem drága ez?!

Figyelt kérdés
Én tényleg nem értem, egyáltalán ez mi, mi a jó francért kell elrontani magukat ezzel a szarral most akkor ez a "menő" vagy mi?!

2014. aug. 5. 23:44
 1/1 anonim válasza:

De, persze hogy drága.

Nyomorult az, aki ezzel dicsekszik, de hidd el, ezerszer kevésbé káros, mint az alkohol vagy mint a mekis kaja. Szerintem csak az tudja "elrontani magát" vele, aki alapból hülye. Azok általában még hülyébbek lesznek tőle és ekörül kezd forogni az életük... Ha az ember mértéket tart, jó kis estéket szerezhet magának vele.

2014. aug. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!